Shadowmatic APK İndir

Oyun Görselleri

Shadowmatic oyunu, hayal gücünüzü kullanarak çevredeki ışıklardan yararlanarak gölgelerden fark edilebilir bazı silüetler bulmanızı gerektiren ödüllü bir bulmaca oyunudur.

Çarpıcı grafikleri ve büyüleyici arka plan müzikleriyle eşsiz bir hayal dünyasını birleştiren Shadowmatic oyununda doğru silüeti yakaladığınızda aslında elinizdeki nesnenin daha hangi farklı perspektiflerden düşünülebileceğini görmeniz sizi sizden alacak.

Doğru çözümü keşfedene kadar elinizdeki nesneden onlarca farklı silüet elde edebileceksiniz ancak doğru olanı bulana kadar devam etmeniz gerekir. Bir sületi yapıncaya kadar soru işaretli kutularda hangi silüetin yapılması gerektiğini göremeyeceksiniz.

Oyun benzersiz bir konsept, atmosfet ve müzikle zenginleştirimiş harika bulmacalar sunuyor.

4 farklı ortamda oynayabileceğiniz 14 farklı ücretsiz seviye bulunuyor, eğer oyun içi satın alım yaparsanız onlarca farklı seviye daha oynamanız için açılıyor.

Oyunun özellikleri

– 12 benzersiz ortamda 100’den fazla seviye
– Muhteşem grafikler
– İkincil hedefler
– Adil zorluklar ve her bölüm aynı zorlukta
– 3D paralaks görüntüsü
– Kilit açma
– İpuçları sistemi
– Atari Modu

“Basit ve eğlenceli bu oyunda kazanmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz, çünkü bu deneyimi sona erdirmeyi kimse istemez.” – Pocket Gamer

Shadowmatic APK

Shadowmatic APK dosyasını indirdikten sonra oyunun kurulumun APK dosyasını çalıştırarak başlatabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra oyunu Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon ile oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Play store adresinden de indirmeniz mümkün.

Shadowmatic APK (YAKINDA)Google Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap