Siemens iSensoric kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız 60 dakikada giymeye hazır!

Yenilikçi teknolojisiyle Siemens iSensoric kurutmalı çamaşır makineleri, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

  • 21 Ağustos 2021
  • Siemens iSensoric kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız 60 dakikada giymeye hazır! için yorumlar kapalı
  • 484 kez görüntülendi.
Siemens iSensoric kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız 60 dakikada giymeye hazır!

Yenilikçi teknolojisiyle Siemens iSensoric kurutmalı çamaşır makineleri, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Wash & Dry programıyla yalnızca 60 dakika gibi kısa bir sürede hem yıkama hem kurutma işlemi yapan makineler, geliştirilen sensör teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızı verimli su kullanımı ile tasarrufunuza destek oluyor ve ve nazikçe kurutarak çekmesini önlüyor. 10 kilogram yıkama, 6 kilogram da kurutma kapasitesine sahip Siemens kurutmalı çamaşır makineleriyle 6 kilogram çamaşırı tek seferde hem yıkayıp hem de kurutabilirsiniz.  

 

Daha fazla alan daha fazla çamaşır

Siemens kurutmalı çamaşır makineleri WD14U560TR, WD14U561TR, WN54A2X0TR, WN54A2X1TR ile tek makinede daha az bir alanda çamaşır yıkama ve kurutmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Modern tasarımlı bu kurutmalı çamaşır makineleri önden yüklemeli çamaşır makineleri kadar geniş olup, tertemiz yıkanmış çamaşırlarınızı yıpratmadan kurutur. 10 kilogram yıkama ve 6 kilogramlık geniş kurutma kapasitesiyle birikmiş tüm çamaşırlarınızı tek seferde yıkayıp kurutabilirsiniz.   Şık ve büyük ekranları ile de yıkama ve kurutma işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

 

Sessiz ve verimli

Çamaşırlarınızın yıkama ve kurutma işlemini tek bir makinede gerçekleştirirken tüm kurutmalı çamaşır makineleri, iQdrive motoru sayesinde de sessiz ve yüksek verimli yıkama performansı elde edebilirsiniz. Üstelik iQdrive motoru 10 yıl garantili. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı