Silinen Telefon Numaraları Nasıl Geri Getirilir?

0

Günümüzde pazarda en çok satılan ve kullanıcılar tarafından en çok kullanılan işletim sistemi verilere göre Android olduğu görülmektedir. Günlük hayatımızda sürekli olarak birilerinden numara almaktayız ve bu sayede rehberimiz gittikçe uzar. Ancak bazen yatığımız hatalar nedeni ile istemesekde telefon numaraların tamamının ya da önemli bazı numaraların silindiğini görebilmekteyiz. Bu oldukça can sıkıcı bir durumdur ve telefonda ki numaralarının silindiğini görenler çaresizce ne yapacağını düşünmektedir. Eğer sizlerde böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız yapmanız gerekenler pekte zor değil. Bu makalemizde yazdıklarımızı adım adım yaparak sizlerde silinen telefon numaralarını geri getirebilirsiniz.

Sakın Telaşlanmayın

Rehberiniz de bulunan telefon numaraları yaptığınız hatalardan dolayı tamamen silinebilir. Ya da oldukça önem verdiğiniz bazı numaralar silinebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınızdan teker teker telefon numarası almanıza ve sosyal medya da numaralar silindi yazmanıza gerek yoktur. Sadece adımlarımızı takip etmelisiniz.

Bilindiği gibi her cihazın bir gmail hesabı vardır ve gmail hesabı ile rehberinizde ki kişiler senktronize edilerek kayıt edilir. Bu sayede son 30 günlük verilerinizi bulabilirsiniz. Öncelikle gmail hesabınıza bilgisayardan giriş yapın ve yan menüde bulunan rehber seçeneğine tıklayın. açılan sayfada yine yan bölümden daha fazla seçeneğine tıklayınız. Karşınıza kaç gün geriye gitmek istediğiniz belirecektir. Buradan istediğiniz zaman dilimini seçin ve geri yükle tuşuna basın. Bu butona basmanız ile birlikte belirtmiş olduğunuz zaman diliminde ki rehberiniz tamamen geri yüklenecektir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.