Silivrili Yüzme Akademisi Öğrencileri Başarıya Doymuyor

Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarına katılan Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak turnuvaya adeta damga vurdu.

  • 13 Nisan 2023
  • Silivrili Yüzme Akademisi Öğrencileri Başarıya Doymuyor için yorumlar kapalı
  • 194 kez görüntülendi.
Silivrili Yüzme Akademisi Öğrencileri Başarıya Doymuyor

Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarına katılan Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak turnuvaya adeta damga vurdu.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yoğun gayretleriyle kurulan Yüzme Akademisinin öğrencileri, katıldığı yarışma ve turnuvalarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri, Türkiye Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarına adeta damga vurdu. Üsküdar’da bulunan Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen ve 192 sporcunun katıldığı turnuvaya, Silivri Belediyesi Yüzme Akademisinden 25 sporcu katıldı. 50, 100 ve 200 metre mesafelerde düzenlenen müsabakalarda Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak unutulmaz bir başarı elde etti.

SIRALAMAYA GİREN YÜZME AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ:

Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarında sıralamaya giren sporcular ve sıralamaları şu şekilde:

Kızlar 200 Metre Çift Palet Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

·        Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

·        Ada Beren Ağal 6’ncı

·        Derin Demiray 7’nci

200 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 2’nci

·        Ege Arık 4’üncü

·        Tuna Onat Gaval 7’nci

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

·        Duru Ebicinoğlu 1’inci

·        Zeyno Orçin 2’nci

·        Ada Lina Eken 3’üncü

·        Nazlı Hilal Göçer 4’üncü

·        Aysima Kurucu 5’inci

·        Asya Nil Pamuk 6’ncı

·        Defne Güllüel 7’nci

·        Belinay Eker 8’inci

·        Berra Tanem Avcı 9’uncu

·        Sedef Bilge Sevimli 10.’uncu

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 3’üncü

·        Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

·        Ada Beren Ağal 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

·        Sadık Cengiz Mert 2’nci

·        Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

·        Meriç Arslantaş 5’inci

·        Arda Felek 6’ncı

·        Ömer Enes Başyiğit 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 3’üncü

·        Tuna Onat Gaval 5’inci

·        Ege Arık 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

·        Ada Lina Eken 1’inci

·        Aysima Kurucu 2’nci

·        Nazlı Hilal Göçer 3’üncü

·        Duru Ebicinoğlu 4’üncü

·        Zeyno Orçin 5’inci

·        Defne Güllüel 6’ncı

·        Berra Tanem Avcı 7’nci

·        Sedef Bilge Sevimli 8’inci

·        Fadime Yeliz Mert 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

·        Nil Münevver Yalçınkaya 3’üncü

·        Ada Beren Ağal 5’inci

·        Derin Demiray 9’uncu

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

·        Meriç Arslantaş 2’nci

·        Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

·        Arda Felek 5’inci

·        Sadık Cengiz Mert 6’ncı

·        Ömer Enes Başyiğit 8’inci

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 2’nci

·        Tuna Onat Gaval 3’üncü

Ege Arık 6’ncı 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı