Sınıf duvarları 2021 yılında Polisan Kansai Boya ve Koçtaş yanı başında programı ile renkleniyor

“Gülümse Hayata” vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Polisan Kansai Boya, son bir yıl içinde 100 okulun duvarlarını boyayarak çocukların daha hijyenik bir ortamda eğitim görmelerine destek oldu.

  • 18 Ağustos 2021
  • Sınıf duvarları 2021 yılında Polisan Kansai Boya ve Koçtaş yanı başında programı ile renkleniyor için yorumlar kapalı
  • 625 kez görüntülendi.
Sınıf duvarları 2021 yılında Polisan Kansai Boya ve Koçtaş yanı başında programı ile renkleniyor

“Gülümse Hayata” vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Polisan Kansai Boya, son bir yıl içinde 100 okulun duvarlarını boyayarak çocukların daha hijyenik bir ortamda eğitim görmelerine destek oldu. Polisan Kansai Boya, 2021 yılında ise Koçtaş’ın hayata geçirdiği Yanı Başında programına dahil olarak bu kapsamda Koçtaş’la beraber 25 okula boya desteğinde bulunacak. 

        

Sadece üretim faaliyetlerine değil, topluma kattığı değere de odaklanan POLİSAN KANSAI BOYA, okulları renklendirmeye devam ediyor. Son bir yıl içinde 100 okulun yenilenme ve renklenmesine destek olan POLİSAN KANSAI BOYA, Koçtaş ile yaptığı iş birliği ile 25 okulun daha duvarlarını renklendirecek. 

Koçtaş ‘Yanı Başında” sosyal marka programının boya sponsoru olan Polisan Kansai Boya, program kapsamında 2021 yılında 25 okulun duvarlarını renklendirerek, okulların yenilenmesine destek olacak. Pandemi döneminde de sosyal sorumluluk projelerine ara vermeyen POLİSAN KANSAI BOYA, bu sponsorlukta 15.000 kg boya ile 50.000 m2 alanı ve 250 sınıfı yenileyecek. Koçtaş, Eylül 2020’de hayata geçen  ‘Yanı Başında’ programı ile ilk etapta Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Mardin, Sakarya ve Şanlıurfa illerindeki 7 okula destek oldu. 2021 yılında da 25. yılı kapsamında Polisan Kansai Boya ve İzmir Fırça sponsorluğunda 25 okulun daha ‘Yanı Başında’ olacak.

Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor, proje kapsamında sınıfları renklenen Muhittin Üstündağ İlkokulu ziyaretinde konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Gülen yüz amblemimize layık bir şekilde öğrencilerin hayata daha mutlu, daha güvenli ve daha güçlü adımlar atmasına katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizden. Bu proje ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan 25 okulu renklendirerek, gençlere daha temiz bir ders ortamı sunulmasına katkıda bulunuyor olmaktan mutluyuz” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı