Teknoloji ve Haber Sitesi

Şişecam Geniş Ürün Portföyü ile Avrasya Ambalaj Fuarı’nda Yerini Alacak

Türkiye’nin en büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam, 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 27.

  • 11 Ekim 2022
  • Şişecam Geniş Ürün Portföyü ile Avrasya Ambalaj Fuarı’nda Yerini Alacak için yorumlar kapalı
  • 74 kez görüntülendi.
Şişecam Geniş Ürün Portföyü ile   Avrasya Ambalaj Fuarı’nda Yerini Alacak

Türkiye’nin en büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam, 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 27. Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılacak. Geniş ürün portföyünü sergileyecek olan Şişecam fuarda güvenli ambalaj, cam ambalajın özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konularla ilgili de ziyaretçilerini bilgilendirecek.

 

Cam ambalaj alanında Türkiye ile birlikte Gürcistan, Rusya ve Ukrayna olmak üzere toplam 4 ülkede, 10 üretim tesisi ve 2,6 milyon ton/yıl üretim hacmiyle faaliyetlerini sürdüren Şişecam, cam ambalaj konusundaki uzmanlığını 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan 27. Avrasya Ambalaj Fuarı’nda ziyaretçilerle paylaşacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda Şişecam, katılımcılara güvenli ambalaj, cam ambalajın üstün özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konularda önemli bilgiler aktaracak. 

 

Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki standında, yenilikçi teknolojilerle geliştirdiği cam ambalaj ürünleriyle ilgili bilgileri paylaşacak olan Şişecam; gıdadan, ilaca hizmet ettiği farklı sektörlere yönelik geniş ürün yelpazesini katılımcıların beğenisine sunacak. Şişecam, fuarda Türkiye’nin en hafif ve çevre dostu duruşu ile karbon ayak izini 15 düşüren 110 gramlık ultra hafif maden suyu şişesini tanıtacak. 

 

Avrasya Ambalaj Fuarı’nda 3. salondaki 315A nolu standında uzman ekibiyle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Şişecam, cam konusundaki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne serecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı