Snapchat 9.13.0.0 Apk İndir


Snapchat uygulaması ile kolaylıkla resimler çekebilir ve bir ufak mesaj iliştirip arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Farklı bir sisteme sahip olan snapchat gençler tarafından da oldukça kullanılan bir uygulama. Attığınız snapleri belli saniye görüntüleyebilirler yada görüntüleyebilirsiniz. Attığınız resimler ile anınızı daha samimi bir şekilde arkadaşınıza veya sevdiğinize sunabilir onunla paylaşabilirsiniz.

Snapchat Özellikleri

Hızlı ve eğlenceli mobil sohbetin tadını çıkarın! Fotoğraf veya video çekin, başlık ekleyin ve bir arkadaşınıza gönderin. Buna bakacak ve gülecekler ve sonra bu Snap ekrandan kaybolacak – bir ekran görüntüsü almadıkları sürece!

Ayrıca gününüzü tüm arkadaşlarınızla paylaşmak için, bir Snap’i bir dokunuşla Hikayenize ekleyebilirsiniz.

En iyi sohbetler, iki arkadaş da hazır bulunduğunda gerçekleşir; bu yüzden, arkadaşınız Sohbetinizde Hazır olduğunda size haber vereceğiz; böylece, tüm dikkatinizi birbirinize verebilirsiniz. Ve her ikiniz de Hazır iseniz, canlı video paylaşmak ve yüz yüze Sohbet etmek için basılı tutmanız yeterlidir! Mutlu Snap’leşmeler!

 

Snapchat Apk İndir

snapchat-apk indir

Boyut: 18.43 MB


 

Dil: Türkçe


 

Lisans: Ücretsiz

Whatsapp apk’yı aşağıdaki linklerden kolaylıkla indirebilir ve android cihazınızda kullanabilirsiniz. Yada aşağıdaki Google Play Store linkinden uygulamayı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Snapchat 9.13.0.0 Apk İndir

Google Play’den İndir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.