Snapchat APK İndir

Konuya puan ver!

Uygulama Görselleri

Anı ölümsüzleştirmek için resimlerle hikayeler oluşturun. Snapchat, fotoğraflardan oluşturduğunuz slayt tarzı hikayelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza ardından belirli bir süre sonra da bu slaytın erişilmesinin imkansız olmasına yarayan eşsiz bir iletişim uygulamasıdır.

Uygulamanın çalışma stiline dair tek kelime kullanılacak olursa Snapchat’in çalışma stilini tarif edecek en doğru kelime ‘kolay’ olacaktır. Bir fotoğraf çektikten sonra bu fotoğrafın üzerine bir metin ekleyin ve resmin ne kadar süre boyunca görünülebilir olacağını seçin. Ardından da istediğiniz kişilerle ilgili görüntü dosyasını paylaşın, işte her şey bu kadar basit.

İletişim kurmak istediğiniz kişinin resmi görebilmesi için telefonunda mutlaka Snapchat uygulamasına sahip olması gerekir. Eğer ilgili hikayeyi gönderdiğiniz kişi slaytın ekran görüntüsünü alırsa bildirim kutunuza bir bildirim düşecek ve bir ekran görüntüsü alındığını öğrenebileceksiniz. Dolayısıyla görüntünüzün kimler tarafından kaydedildiğini de takip edebileceksiniz.

Snapchat’in genel olarak kullanım amacı yalnızca belirli bir süre erişim imkanı tanımak istediğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmaktır. Müstehcen veya ileride sizi zor durumda bırakacak fotoğraflar hakkında endişelenmeniz gerekmez çünkü fotoğraflar kaydedilemez veya ekran görüntüsü alınması halinde bundan haberiniz olur.

Snapchat arkadşalarınız ile kolay ve hızlı şekilde iletişime geçmenize imkan tanıyan harika ve milyonlarca kullanıcısı olan bir uygulamadır. Gününüzün nasıl geçtiğine dair yüzlerce kelimelik mesajlar oluşturmak yerine neden yalnızca bir fotoğraf çekmeyi denemiyorsunuz?

Snapchat APK İndir

Snapchat APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden APK dosyasını bulun ve APK dosyasını çalıştırın. Kurulum başlayacaktır ve kurulumu tamamladıktan sonra cihazınızın ana ekranına gelen Snapchat ikonundan uygulamayı başlatabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Google Play Store adresinden de edinebilirsiniz.

Snapchat APKGoogle Play Store

Yorum yap