Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Konuya puan ver!

Snapchat uygulamasına üye olurken koydunuz adı kullanmak istemiyorsanız merak etmeyin çünkü Snapchat adını değiştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak üstelik sandığınız kadar zor bir işlem değil ancak şunu belirtmek isteriz ki sizin görünen isminiz değiştirilebiliyor ancak sizi ekledikleri size özel olan isim değiştirilemiyor. Bunun için farklı bir yöntem kullanmanız gerekebilir.

Şimdi sizlere Snapchat’te kullanıcı adı nasıl değiştirilir bunu resimli olarak anlatalım.

Snapchat Kullanıcı Adını Değiştirme

1.Snapchat uygulamasını telefonumuzdan bulduktan sonra uygulamayı açalım.

2.Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol üstte kalan profil ikonunuza tıklayın.

3.Sağ üstteki ayarlar ikonuna dokunun.

4.Açılan sayfadan “İsim” kısmına tıklayın.

5.Yeni girmek istediğinizi yazın ve eski kullanıcı adınızı değiştirin. Ardından “Kaydet” butonuna basın. İşlem böylelikle tamamlanmış olacak.

Kalıcı Kullanıcı Değiştirmenin TEK Yolu

Snapchat’te eğer sabit olan kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız belirtmeliyiz ki bunun tek yolu yeni hesap açmak olacaktır. Bundan dolayı Snapchat hesap silme sayfamızdan hesabınızı silip ardından tekrardan bir hesap açarak farklı bir kullanıcı adı ile hesap açma şansını elde edebilirsiniz. Aksi takdirde başlangıçta girmiş olduğunuz ad değiştirilemez.

Yorum var

  • Çok teşekkürler ancak ne gerek vardı fotoğraflı anlatım zahmetine girişmenin. Temennim kullanıcı adı ve ismin ayrımına varabilmeniz ve bu noksanlığınızla hayatınızı idame ettirmede zorlanmamanız.

Yorum yap