Snapchat Lenses Özelliği Sorunu Çözümü

Konuya puan ver!

Snapchat Lenses özelliği yeni güncelleme ile gelmişti ancak bir çok kullanıcı çalışmadığını belirtiyor. Bizde bu animasyonlu selfie çekme olayını denedik ancak bazı telefonlarda olmadığını gördük. Örnek vermek gerekirse bu iPhone 4s ‘de bu özelliğin çalışmadığını fark ettik ve iPhone’lu örnek vermemin sebebi Android kullanıcılarının da sorunla karşılaşmasından dolayı sanki Android’de çalışmıyor ama iPhone’da çalışıyor izlenimi verilmişti. Şimdi ise bunun bir kaç dikkat edilmesi gereken çözüm noktaları var bundan bahsetmem gerekiyor. Eğer aşağıdaki püf noktaları yaparsanız belki çalışma imkanı var. Snapchat Lenses efektleri Looksery Android Uygulaması ile aynı efektlerdir. Bu uygulamaya da bir göz atabilirsiniz.

Snapchat’in Android için son sürümünü indirin ve konuya öyle devam edin : Snapchat APK

BİZLERİ SNAPCHAT’TEN EKLEYEBİLİRSİNİZ

snapchat mesajlari silme 1

 

GÜNCELLEME

İphone 4S için güncelleme sorunu Lenses özelliği GELDİ!!!

Diğer güncellemeden sonra lenses gelen modelleri yazarsanız seviniriz.

 

Snapchat Lenses Sorunu Çözümü

  • Öncelikle son güncellemeden sonra 2 farklı güncelleme geldi bu nedenle Snapchat uygulamasını buradaki linkten güncelleyelim.
  • İkinci nokta ise uygulamanın selfie kısmını açtıktan sonra hemen selfie çekmeye çalışmayın ve biraz bekleyin yüzünüzü algılaması gerekiyor.
  • Yüzünüzü algıladıktan sonra ekrana dokunun ve altta efektler çıkacaktır.
  • Sonra dilediğiniz gibi uygulamayı kullanabilirsiniz.
  • Eğer olmadıysa aynı efektler aslında Looksery Android Uygulaması sayesinde alınmaktadır. Linkten uygulamaya bir göz atabilirsiniz.

EĞER BU ADIMLARI YAPTIĞINIZ HALDE SNAPCHAT LENSES ÇALIŞMIYORSA YORUM ATARAK TELEFON MODELİNİZİ YAZINIZ. HANGİ MODELLERDE ÇALIŞMADIĞINI GÖRMÜŞ OLURUZ.

Yorum var

Yorum yap