Snapchat Son Güncellemesi: 3 Farklı Yenilik

Konuya puan ver!

Snapchat geçtiğimiz günlerde başlamış olduğu güncelleme serüvenine devam ediyor. Android ve iOS kullanıcıları için yeni güncellemede tam 3 farklı özellik geldi. Yapmış olduğu son güncellemelerden bir tanesi gerçekten kullanıcılar için faydalı olabilecek bir güncelleme ve diğerlerini eğlence amaçlı kullanabilirsiniz.

Snapchat Link Paylaşma

Yeni gelen özelliklerden en faydalı olanının aktif olarak snaplarinizde link paylaşabileceksiniz. Bu tıklanabilir bağlantı göndermek istediğiniz arkadaşlarınız için büyük bir özellik ve faydalı olabilir. Diğer bir yandan ise Snapchat fenomeni olup hayranlarını farklı şeyler ile bilgilendirmek isteyen kullanıcılarda bu özelliği çok güzel bir şekilde kullanabilirler.

Snaplerinize linkler eklemek için yapmanız gereken şey çok basit. İlk öncelikle uygulamanın son güncellemesini yüklediğinizden olun ve ardından Snap çektikten sonra sağ tarafta çıkan ikonlardan ataça benzeyen ikona tıklayın. Eğer bir link kopyaladıysanız direk linki buraya yapıştırabilirsiniz yada eliniz ile de yazabilirsiniz. Böylelikle snapinizde linkiniz hazır olmuş olacak.

Eğlence İçin Gelen 2 Yenilik

Bu güncelleme ile gelen diğer yenilikler bir diğeri ise artık tüm lenslere ses efekti ekleyebileceksiniz. Artık belirli lenslerde eklediğiniz sincap gibi olan ses efekti tüm lenslere uyarlanabilir. Bu efekti de kullanmak için yapmanız gereken yalnızca ses butonuna tıklayıp efekti eklemek olacak.

Diğer bir özellik ise Snapchat tarafından her gün farklı eklenen arka planlar. Snaplerinize artık farklı ve ilgi çekici arka planları yine aynı sağ taraftaki butondan ekleyebilirsiniz.

Kaybolan Mesaj Savaşları

Son günlerde sizlerde WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram ve Snapchat arasındaki güncelleme savaşlarını fark etmişsiniz. Bu güncellemeler ile uygulama yöneticileri kullanıcıların daha fazla eğlenip uygulamayı daha fazla kullanmalarını istiyorlar. Yapılan son araştırmalara göre aktif olarak günde 200 milyon kişi Insta Story kullanıyor ve Snapchat için ise bu sayı 158 milyon civarlarında.

Yapılan bu güncelleme sizler için faydalı mı ve güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorum yap