Sony, Altın Kaplamalı Walkman Yaptı

4000 dolara walkman olur mu demeyin olur çünkü Sony’in yaptığı altın kaplamalı walkman tamda bu fiyata.


IFA 2016, tüm hızı ve kalitesi ile Berlin’de günbegün ilgi görmeye ve hayranları ile markaları buluşturmaya devam ediyor. Son yıllardaki en renkli etkinliklerden ve tanıtımı bol günlerinden bir tanesine tanık olduğumuz bu toplulukta; Sony fırtınasının estiği rahatlıkla söylenebilir. Sony’nin gerek Android cihazları gerekse pek çok yeni teknolojik donanım haberi ve tanıtımı, ilgililerin Sony standında kuyruklar oluşturmasına sebebiyet verdi. Son haber ve tanıtım ise, Sony’nin Walkman tutkusuna dairdi. Walkman deyince akla gelen tek marka olan Sony, vakti zamanında bu sektörün lideriydi ve bu sektörün ekmeğini bolca yemişti. Akıllı telefonlar çıktıktan sonra Walkman sektörü yavaş yavaş son buldu ve rahatlıkla Walkman sektörünün bugün, tek tük firmalarla ve satın alımlarla yaşadığını söyleyebiliriz. Ancak, Sony buna katılmamış gibi görünüyor ve tanıtımda altın kaplama bir Walkman sundu.

Estetik Tasarım

Altın kaplama Walkman’ın oldukça estetik bir tasarımının bulunduğu rahatlıkla görülebilir. Tanıtım günlerinde tanıtılan en ilginç ürünlerden bir tanesi olan bu ürün, yüksek ses kalitesi ve inanılmaz bir fiyatla karşılıyor bizleri. Ancak, altın kaplama olması ve iyi bir ürün olması bu fiyatın en büyük göstergesi de olabiliyor.

Yüksek Kalite Donanım

Sony’nin altın kaplama Walkman’i tamamı ile iyi bir donanıma sahip ve iyi bir kulaklıkla dinlenilen müzik, stüdyodaki kaydedilen müzikle hemen hemen bir oluyor. Kesinlikle kaliteli bir yapısının bulunduğunu söyleyebileceğimiz cihaz, 4000 Dolar verince konuşsa yeridir herhalde.

4000 Dolarlık Walkman mi olur demeyin, Sony; IFA 2016’da bunu ürettiğini duyurdu ve yakın zamanda piyasaya sunulabilir. Cihazın, 1200 dolarlık varyasyonlarının da bulunabileceği söyleniyor ancak bunun hakkında kesin bir haber şu an için söz konusu bile değil.

Bir Cevap Yazın