Sony Xperia Z1 , Z1 Compact , Z Ultra İçin Android 5.1 Güncellemesi Geldi

0

Sony Xperia Z1 serisi de Android 5.1 Lollipop güncellemesi alan şanslı telefonlardan bir tanesi. Z1 serisi içinde bugün Android 5.1 Lollipop güncellemesi geldi ve eğer bu güncelleme diğer genel güncellemeler gibi ise bazı kişiselleştirme yenilikleri , kamera iyileştirmeleri , kullanım kolaylıkları ve destek arttırımı gibi yeniliklerin gelmesi bekleniyor. Tabi bunun yanı sıra ufak değişiklikler olarak bazı iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de Android 5.1 Lollipop güncellemesi ile gelecek.

Şimdi Sony’in amiral gemilerinden son olarak Z1 ‘de güncellemesini aldı ve bundan sonra Android 5.1 Lollipop güncellemesinin M2 ve M2 Aqua serisine gelmesi bekleniyor. Değişiklikler ise şuan Z1 ile gelen yeniliklerle hemen hemen aynı olması bekleniyor.

Şuan için bu güncelleme hemen hemen her ülkede aktif değil ancak ilerleyen günlerden tüm ülkelere Android Lollipop 5.1 Sony Xperia Z1 güncellemesi gelecektir. Sony’in resmi web sitesini kontrol ederek OTA dosyasını indirebilirsiniz. Çok yakında her ülkede aktif olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.