Spotify 2022 Yılın Özeti pazarlama kampanyası ile yılın dinlenme rekortmenleri her yerde

2022 Yılın Özeti ile kişiselleştirilmiş deneyimini kullanıcılarına ulaştıran Spotify, tüm kente yayılan eğlence ve müzik dolu paylaşımlarıyla kutlamalara devam ediyor.

  • 07 Aralık 2022
  • Spotify 2022 Yılın Özeti pazarlama kampanyası ile yılın dinlenme rekortmenleri her yerde için yorumlar kapalı
  • 253 kez görüntülendi.
Spotify 2022 Yılın Özeti pazarlama kampanyası ile yılın dinlenme rekortmenleri her yerde

2022 Yılın Özeti ile kişiselleştirilmiş deneyimini kullanıcılarına ulaştıran Spotify, tüm kente yayılan eğlence ve müzik dolu paylaşımlarıyla kutlamalara devam ediyor. 

 

Vakit geldi: Müzikle geçen bir yılı daha Spotify 2022 Özeti ile kutluyoruz. 2022 yılının en çok dinlenen müzik ve podcast’lerini duyuran Spotify, aynı zamanda dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcısı için büyük merakla beklenen kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimlerini de yayınladı. Dünyanın her yerinden müzikseverin sevdiği sanatçılar ve içerik üreticilerle etkileşiminin adeta zirve yaptığı yılın bu zamanında Spotify’ın özel Yılın Özeti pazarlama kampanyası da tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hayata geçti. Türkiye müzik camiasının pek çok sevilen isminin eğlence, mizah ve bazen de nostalji yüklü paylaşımlarda boy gösterdiği kampanyaya İstanbul’da ve Türkiye’nin pek çok noktasındaki açıkhava alanlarında ve dijitalde rastlamak mümkün.  

 

Yılın “en”leri billboard’lar, metrolar, otobüsler ve hatta özel aktiviteler ile kamusal alanlarda

Spotify’ın 2022 Özeti kampanyası kapsamında, müzikseverlerin, sevdikleri sanatçıları ve onların şarkılarını binlerce dakika dinlediklerinin kanıtını görmek mümkün. Tüm şehirde, çeşitli alanlarda dikkat çeken paylaşımlarda karşımıza çıkan eğlenceli istatistikler arasında, Spotify’da bu yıl en yüksek dinlenme sayılarına ulaşan KÖFNUZIEzhelSefoGüneş ve Zeynep Bastık gibi sanatçıların yanı sıra yılın en yenileri ve yükselişte olan isimleri de gözlerden kaçmıyor. İstanbul’da Levent ile Mecidiyeköy metro istasyonlarında, yılın en çok dinlenen sanatçıları ve onlarla fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını “bir araya” getiren özel bir kiosk’un yanı sıra Zeynep Bastık’la konuşmak isteyenler için de bir telefon kulübesi dikkat çekiyor. 

 

Arabeske ‘saygı’ 

Yılın dinlenme rekortmenlerinin yanı sıra 2022 Özeti kampanyasında Spotify, son yılları kapsayan istatistiklere bakıldığı zaman dinlenmeleri katlanarak artan arabesk müziğin gönüllerdeki yerini de unutmadı. Müslüm Gürses ve Bergen gibi isimlerden de istatistiklerin yer aldığı kampanya, Spotify’ın yıl içinde yayınladığı 3 yeni arabesk çalma listesi ile arabesk müziğe saygı duruşunda bulunuyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı