Spotify Music APK İndir

Uygulama Görselleri

Android için Spotift uygulaması edinmek artık çok kolay ve üstelik Spotify ücretsiz olarak cihazınıza indirilebilir durumda. Spotify geçtiğimiz dönemin en çok kullanılan müzik dinleme uygulamasıdır ve tamamıyla ücretsiz şekilde Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde müzik dinlemeye yarar. Sanatçıların en sevdiğin albümlerini dinleyebilir ya da favori şarkılarından oluşan çalma listeni istediğin yerde istediğin zaman dinleyebilirsin. Peki ya yeni müzikler keşfetmeyi seven bir insan mısın? O zaman Spotify tam sana göre; o anki ruh haline göre en uygun olacak önceden hazırlanmış çalma listelerini oynatabilir ya da beğendiğin şarkılardan yola çıkarak senin için özel olarak oluşturulan müzikleri dinleyebilirsin.

Dilediğin müzisyenin tüm albüm ve çalma listelerini çal.

Dilediğin yerde dilediğin zaman Spotify her zaman seninle!

İlgili Makale: Spotify Aile Paketi Nasıl Yapılır ?

Spotify Premium ile Spotify Ücretsiz Sürüm Arasındaki Farklar Neler

  • Spotify Premium edinmen halinde dilediğin kadar sanatçının şarkısını telefonuna indirebilir ve internet bağlantın olmasa dahi bu şarkıları dinleyebilirsin.
  • Yüksek ses kalitesinde müzik dinlemeye imkan veren Spotify Premium sayesinde anın tadını çıkar.
  • Hiç reklam olmadan dilediğin kadar şarkı değiştirebilirsin ve yine istersen farklı çalma listelerini birleştirip kendi mixini oluşturabilirsin.
  • Spotify Premium edinmek için bir kredi kartının olması yeterli oldukça cuzi bir miktar ödedikten sonra 1 ay Spotify Premium kullan ardından beğenmezsen istediğin zaman aboneliğini iptal edebilirsin hiçbir taahüt yok dilediğin zaman iptal et!

Spotify APK İndir

Android için Spotify uygulamasını kullanmak için Spotify APK dosyasını Android cihazınıza indirdikten sonra APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bulup açarak uygulamanın kurulumunu başlatabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu bittikten sonra cihazınızın ana ekranına gelen ikon ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Jetpack Joyride APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap