Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim: iyi yaşa.

 Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinin eşliğinde, kullanıcılarına kendi belirledikleri zaman ve mekanlarda yapabilecekleri farklı uzunlukta, seviyelerde ve alanlarda antrenman ve video içerikleri sunan erken aşama girişim iyi yaşa.

  • 21 Eylül 2021
  • Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim: iyi yaşa. için yorumlar kapalı
  • 454 kez görüntülendi.
Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim: iyi yaşa.

 Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinin eşliğinde, kullanıcılarına kendi belirledikleri zaman ve mekanlarda yapabilecekleri farklı uzunlukta, seviyelerde ve alanlarda antrenman ve video içerikleri sunan erken aşama girişim iyi yaşa., girişimcilerin ve yatırımcıların dijitalde buluşma noktası olan Startup Borsa’da yatırımcılarla bir araya geliyor. Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim olan iyi yaşa., 3 milyon dolarlık değerleme üzerinden 750 bin dolar yatırım turunun bir bölümünü Startup Borsa’da bir araya geleceği yatırımcılar ile tamamlamayı hedefliyor.

Girişimcileri ve yatırımcıları dijitalde buluşturarak ortaklık ve çıkışa taşınacak şeffaf/güvenilir yatırım ilişkilerinin kurulmasını sağlayan Startup Borsa’da yatırımcısıyla buluşan ilk girişim Elif Boyner tarafından hayata geçirilen iyi yaşa oldu. “Her an, her yerde, herkese iyi yaşamı getiren hareket platformu” sloganıyla Google Play ve App Store’da kullanıcılarıyla buluşmak için gün sayan ve Türkiye’nin en güvenilir ve deneyimli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık ve beslenme eğitmenlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanan iyi yaşa., ilk yatırım turunda 3 milyon dolarlık değerleme üzerinden 750 bin dolar yatırımın bir bölümünü Startup Borsa’da bir araya geleceği yatırımcılar ile tamamlayacak. 

STARTUP BORSA GİRİŞİMLERİ YATIRIMCILARLA BULUŞTURACAK!

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Startup Borsa Yönetim Kurulu Üyesi Bora Şahinoğlu, şunları söyledi: “Startup Borsa üzerinden yatırım alacak olan ilk girişimin henüz erken aşama bir girişim olmasından dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. iyi yaşa. ile başlayan yolculuğumuzda yatırımcıları ve girişimleri buluşturmaya devam edeceğiz. Hedefimiz girişimlerin yatırıma erişim süreçlerinde hızlandırıcı ve güven tesis eden bir ortam yaratmak. Startup Borsa olarak Türkiye’nin girişimcilik pazarını genişletmeyi hedefliyoruz.”

iyi yaşa. 2022’DE GLOBAL’E AÇILACAK

iyi yaşa.’nın Kurucusu Elif Boyner ise şöyle konuştu: “İyi yaşama dair her şeyi kapsayan bir platform olarak tasarladığımız iyi yaşa.’da işin duayeni diyebileceğimiz eğitmenlerimizin katkısıyla fitness’tan yogaya, meditasyondan farkındalığa kadar çeşitli alanlarda içerikler sunuyoruz. iyi yaşa.’da 12 ay içerisinde 1 milyon kullanıcıya ve 100 bin aboneye ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca iyi yaşa.’da içerikleri seslendirmelerle Portekizce, Arapça ve Rusça’ya çevirmeyi ve 2022 yılında da global’e açılmayı planlıyoruz.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı