Subway Surfers America Android Oyunu Çıktı


Subway Surfers android oyunu en çok oynanan android oyunlarından bir tanesi ve yeni bir güncelleme aldı. Bundan önceki dünya turunda Yunanistan da olan Subway Surfers macerası bu sefer Amerika’ya gitti. Yeni New York motifleriyle ve koşturan zabıtasıyla oyunu oynayabilirsiniz. Şimdi oyun ne güzel Yunanistan’a geldi bir sonraki turu da belki hemen komşusu Türkiye olur diye umut etmiştik ancak uzak diyarlara gitti.

Eğer oyunu bilgisayardan oynamak isterseniz Subway Surfers Oyna konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Oyuna yeni güncelleştirmelerin yanı sıra yeni bir karakterde eklendi. Bu karakteri alarak oyunu oynayabilirsiniz. Skor yapmak için çabalayacağınız yeni bir oyun güncellemesi ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Oyunda skor yapabilmek için öncelikle şu 30x mevzusunu yaptıktan sonra tüm anahtarlarınızı ve kaykayları kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bizde bu oyunu oynamıştık ve başlangıçta görevleri yapara 30x yapmadan anahtarları kullanmadık. Başlangıçta bizlere geçen arkadaşlar hava atanlara 30x den sonra cevabı verdik. 30x yaptıktan sonra hiç ölmeden bir oyun çıkarın yani demek istediğim yüksek bir puanlı oyununuz olsun. İşte tam o zaman ölürseniz anahtarları kullanın. 30x yaptıktan sonra hemen anahtarları kullanmanızın da bir anlamı yok.

Subway Surfers’ın anahtar hilesi vs. de var ancak hiç tavsiye etmem. Ölme korkunuz yok , puan yapma korkunuz yok. Eee niye oynuyorum ben bu oyunu derim o zaman kendi kendime. Oyun zevkli bir oyun ve hile falan kullanarak bu zevkinizden olmayın derim.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.