Subway Surfers Bilgisayardan Oynamak

Subway Surfers Bilgisayardan Oynamak

Evet arkadaşlar bu konumuzda sizlere Subway Surfers pc için indirilip nasıl oynanıldığını ve klavye ile nasıl oynayabileceğinizi aktaracağım. Öncelikle belirtmeliyim ki bu oyunu eğer bilgisayardan güncel olarak oynamak istiyosanız Bluestacks ile’de oynayabilirsiniz ancak biz sizlere doğrudan uygulamasını vereceğiz. Bu uygulama standart Subway Surfers ‘ı içermektedir. Şuan Subway Surf dünya turunda Greece ‘de ancak bu uygulama ile Greece efektleri yok bunu belirtmek istedim.


Subway Surf Oyna

subway surfers pc1

Subway Surfers bilgisayardan oynamak için öncelikle buradan oyunu indiriyoruz. Oyunu indirdikten sonra hemen kurulumu yapıyoruz herhangi bir zorluk yok kurulumunda. Kurulumu bittikten sonra oyunun simgesi masaüstüne gelecektir.

Bunun ardından oyunu klavye ile oynayabilmek için Hotkey programını kuruyoruz. Program kurulunca gerekli ayarlamalar otomatik olarak yapılacak ve eğer program çalışıyor ise saatin orada H işareti göreceksiniz. Bu H işareti aktif iken oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Eğer klavyenin normal ayarlara dönmesini istiyorsanız H işaretini sağ tıklayıp “Exit” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Pc’den yaptığınız skorları bizimle buradan paylaşabilirsiniz.


1 Yorum

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.