Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ Saraylıları kahkahaya boğdu

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ adlı şarkılı interaktif komedi oyunu 8 Aralık Perşembe günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

  • 09 Aralık 2022
  • Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ Saraylıları kahkahaya boğdu için yorumlar kapalı
  • 193 kez görüntülendi.
Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ Saraylıları kahkahaya boğdu

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ adlı şarkılı interaktif komedi oyunu 8 Aralık Perşembe günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Sanatseverler oyuna yoğun ilgi gösterirken, Süheyl ve Behzat Uygur ‘Hey Gidi Günler’ oyunuyla izleyenleri kahkahaya boğdu.

 

HEY GİDİ GÜNLER SARAY AKM’DE SAHNELENDİ
Saray Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri ‘Hey Gidi Günler’ adlı tiyatro oyunuyla ile Saraylılarla buluşturdu. Vatandaşların yoğun ilgi göstererek tüm koltukları doldurduğu oyunda eski hikayeleri, anıları günümüzün sosyal medyasıyla karşılaştırarak bir gösteri haline getiren Uygur kardeşler içerisinde şarkıların ve seyircilerin interaktif bir şekilde katıldığı keyifli bir gösteri sahneledi. Zaman zaman izleyicilerin de dahil olduğu oyun interaktif bir eğlenceye dönüştü. Atatürk Kültür Merkezi’ni tıklım tıklım dolduran seyirciler, çok keyifli bir akşam yaşadı.

BAŞKAN ERKİŞ ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Oyun sonunda sahneye gelen Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ve Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri kutladı, kendilerine çiçek takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı