Super Mario Run APK İndir

Super Mario Run APK İndir
5 (100%) 1 puan[s]

Oyun Görselleri

Super Mario Rung APK Android oyunu sonunda kullanıcılar ile buluştu. Eski Mario oyunu çocukluğumuzda en sevdiğimiz oyunlardan bir tanesi idi. Şimdi ise bu oyun yeni koşu oyunları arasına eklendi ve modern hali ile karşınızda. Nintendo Co. tarafından hazırlanan muhteşem yeni oyunun APK paylaşımını sizlere yapıyoruz.

Oyunu Tek El İle Oynayabilirsiniz

Oyunda karakter durmadan koşarak ilerlemektedir. Yalnızca zıplama yada eğilme hareketini yaparak oyunu oynayabilirsiniz. Tabi zıplama hareketlerini tam zamanında yaparak yaratıkların üzerine zıplayıp öldürmek yad boruların içerisinden zamanında geçmek size kalmış bir durum.

Dünya Turu

Prensi kurtarmak için çeşitli parkurlardan geçebilirsiniz ve sonunda prensi kurtarabilirsiniz. Oyunu oynarken en yüksek skora ulaşmak için yapmanız gereken şey 3 farklı altın tipini biriktirmek olacak. Oyunda tam olarak 3 farklı altın tipi bulunuyor.

Diğer Oyuncularla Yarış

Oyunu yalnızca tek başına oynamak zorunda değilsin. Arkadaşlarınla oyunu farklı ve zorlu parkurlarda oynayarak kim daha iyi öğrenebilirsiniz.

Oyun Nasıl Yüklenir ?

  1. Oyunu verdiğimiz linklerden önce indirip oyunu kurun.
  2. Oyunu kurduktan sonra karşınıza dil seçimi çıkacaktır. Maalesef ki şuan için Türkçe dil seçeneği oyun için bulunmuyor ancak yakında Türkçe desteğininde geleceğini düşünüyoruz.
  3. Türkçe dilini seçtikten sonra sizden ülke seçimini yapmanızı isteyecektir. Ülke seçimi için Türkiye’yi seçiyoruz.
  4. Açacağınız hesabı cihaza bağlayıp bağlamamak istediğinizi soruyor. Bunun seçimini yapın.
  5. Oyunun politikalarını kabul ediyoruz.
  6. Ardından oyunda kullanacağımız ismi seçiyoruz.
  7. Ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Super Mario APK İndir

Super Mario APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra yapmanız gereken APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bulup oyunun kurulumunu başlatmak olacak. Oyunun kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon sayesinde oyunu başlatabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Google Play Store Adresinden de indirebilirsiniz.

Super Mario APKGoogle Play Store

Yorum yap