Swarm Coinler İle Çıkartma Alabileceksiniz


Swarm uygulaması yer bildirimi uygulamasında lider konumunda ve bir çok kişinin severek kullandığı uygulamalardan bir tanesi. Gittiğiniz yerlerde check-in yapabilir ve kimi zaman yeni arkadaşlar bile edinebilirsiniz. Swarm uygulaması kullanımını daha zevkli hale getirmek için kimi zaman güncellemeler alıyor ve yenilikler geliyor. Bundan kısa bir süre önce Swarm uygulaması yeni güncelleme almıştı ve bir çok özellik ile birlikte kullanıcılarının karşısına gelmişti. Hiç kimsenin bilmediği “coin” diye bir şey çıkmıştı ve bu “coin” sayesinde liderlik tablosu oluşuyordu. Her hafta coinler liderlik tablosu için sıfırlansa da genel toplam olarak bizde kalıyordu. Tam da bu kısımda kullanıcılarının kafasında oluşuna soru işareti kalktı diyebiliriz.

swarm çıkartmalar

Artık Swarm coinler ile şu çıkartmaları açabiliyoruz. Eskiden belirli bir göreve bağlı olarak açılan çıkartmalar biriktirdiğimiz coinler sayesinde açılabiliyor olacak. Şuan içinde hala görevler ile çıkartmalar açılacak ancak bunun ekstrasında görevleri yapmadan da çıkartmaları coinleriniz sayesinde almış olacaksınız. Bu özelliğin gelmesi ile birlikte kullanıcıların kafasında oluşan soru işareti kalkmış oldu. Haftalık sıralama yenilenince biriken coinler bir işe yaramıyordu ancak şimdi coinler sayesinde farklı şeylerde yapabiliyor olacağız.

Eğer coinler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Swarm Coin Nedir ? Nasıl Kazanılır ? konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.