Swarm Hesap Silme , Swarm Hesabı Silme 2017


Swarm hesabı silme ile şuan için en çok kullanılan yer bildirimi uygulamalarından bir tanesi olmasına rağmen hesabınızı kapatabilirsiniz. .Uygulamaya gelen yeni özellikler ile birlikte de çok keyifli bir halan swarm uygulamasında yeni arkadaşlar bulabilir , yer bildirimleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra direkt mesaj gönderme özelliği de bulunan swarm uygulaması aslında foursquare tabanlı bir uygulama olduğunu da unutmayalım. Swarm hesap silme işlemi yaparken de bizde bu husustan faydalanmış olacağız. Foursquare hesap silme ile swarm aynı şey olduğundan dolayı ana siteden yapmış olduğumuz işlem bizim swarm hesap kapatma için yeterli olacaktır.

Swarm Hesabı Silme ?

  • İlk öncelikte buradaki linke giriş yapıyoruz. https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me
  • Ardından eğer giriş yapmadıysanız giriş yapınız.
  • Sonra niçin hesabı silmeniz gerektiğini belirttikten sonra hesap sil seçeneği ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

foursquare hesap silme

Foursquare ‘den hesabımızı sildikten sonra otomatik olarak Swarm’den de silme işlemi gerçekleşmiş olacak. Yukarıdaki linkten silme işlemini gerçekleştirmiş olmanız yeterli olacaktır. Ben tüm hesaplarımı sileceğim neredeyse diyorsanız twitter hesap silme konumuzu da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

3 Yorum Yapıldı

  • Facebook hesabim ve sifremle girs yapiyorum. Pcden foursquare uzerinden hesabimi sil demem ywterlimidir?

  • Swarm hesabımı silemiyorum kayıtlı adresimi biliyorum ama şifremi unuttum mail adresi istiyor konuda unuttum sadece kayıtlı adresi biliyorum ve bunu acilen kapatmam lazım lütfen yardımcı olun