Tamamlayıcı Tedavi: Rejeneratif Tıp

Bedenin doğasında olan kendini yenileme ve iyileştirme özelliğini yeniden kazandırmak Rejeneratif Tıp ile artık mümkün.

  • 16 Ağustos 2021
  • Tamamlayıcı Tedavi: Rejeneratif Tıp için yorumlar kapalı
  • 622 kez görüntülendi.
Tamamlayıcı Tedavi: Rejeneratif Tıp

Bedenin doğasında olan kendini yenileme ve iyileştirme özelliğini yeniden kazandırmak Rejeneratif Tıp ile artık mümkün. Infinity Regenerative Clinic uyguladığı rejeneratif (yenileyici & gençleştirici) tıp yöntemleri ile sağlıklı, genç ve uzun bir yaşam sürmenize yardımcı oluyor.

 

Kimyasal ve fiziksel birçok yapıdan oluşan vücudumuzun en temel amacı canlılığı devam ettirmek. Bu amacı sürdürürken kendini onarma ve yenileme yeteneğiyle hayat boyu tüm doku ve organlarımızın taze kalmasını sağlıyor. İlk bakışta şaşırtıcı görünse de bazı göz ve beyin hücreleri hariç tüm doku ve organlar kendilerini yenileyebiliyor. Ancak insanoğlu modern yaşamın getirdiği değişiklerle birlikte bu yenilenme sürecini azaltabiliyor. İşte tam da bu nedenle Rejeneratif Tıp deforme olmuş dokuları onararak 100 yılı aşan sağlıklı bir yaşamı mümkün kılıyor.

 

Özellikle son yıllarda tıp insanlarının yakından incelemeye başladığı Rejeneratif Tıp, ölen hücrenin yerine gelen yıpranmış ve hareketliliği azalmış hücrelerin iyileştirilmesine odaklanıyor. Rejeneratif tıp uygulamalarını benimseyen Infinity Regenerative Clinic bedeninizin metabolik takvimine uyumlu olarak sağlıklı biçimde yenilenmesini sağlıyor. Her yıl periyodik olarak yapılan bu uygulamalarla genç ve sağlıklı bir yaşam hedefleniyor.

 

Infinity Regenerative Clinic Başhekimi Dr. Yıldıray Tanrıver, klinikte uygulanan rejeneratif tıp yöntemlerini şöyle açıklıyor: ‘Rejeneratif (yenileyici & gençleştirici), anti-aging (yaşlanma karşıtı), önleyici tıp ve genetik odaklı uygulamalar ile hedef, daha uzun ve sağlıklı yaşama sahip olmak. Uygulanan özel programlarla amaç bu sağlık durumunu süresiz olarak korumak. Bilinenin aksine detoks programları uzun ve sağlıklı yaşam uygulamalarının ancak sınırlı bir kısmını oluşturuyor. Infinity Regenerative Clinic Sağlık Yönetimi Sistemi’ni oluşturan programlar bunun çok ötesinde farklı aşamalar içeren, bedeni yenileme, yeniden yapılandırma, gençleştirme ve yaşam süresini uzatmaya yöneliktir’.

Infinity Regenerative Clinic bu süreçte başta bağırsaklar, karaciğer, akciğer, kalp, lenf sistemi, safra kesesi, pankreas, böbrekler, kan, kaslar ve damarlar olmak üzere bedendeki tüm doku ve organlar yeniden yapılandırıyor. Kök hücre yenilenmesi ve çoğaltımı doğal olarak sağlandığından kök hücre sayısı bir yıl içinde çok hızlı bir şekilde dengeleniyor. Zihinsel fonksiyonlarınız eski performansına dönüyor. Kendinizi yeniden dinç ve enerjik hissetmeye başlıyorsunuz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı