TDP’li Gizem Bilgin’den, 2021-2022 eğitim öğretim yılı mesajı

Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  • 05 Eylül 2021
  • TDP’li Gizem Bilgin’den, 2021-2022 eğitim öğretim yılı mesajı için yorumlar kapalı
  • 619 kez görüntülendi.
TDP’li Gizem Bilgin’den, 2021-2022 eğitim öğretim yılı mesajı
Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Bilgin mesajında: “6 Eylül günü okulların açılmasıyla 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başlamış bulunacağız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağın gereklerine uygun bir biçimde eğitimlerini tamamlamaları çok büyük önem arz etmektedir. Zira insanı biçimlendiren, ona vasıf kazandıran en hayati unsur eğitimdir.
Sevgili Öğrenciler,
Size her zaman güvendiğimizi bilmenizi isterim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 'Gençler, vatanın bütün ümit ve istikbali size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır' diyerek gençlere olan inancını belirtmiştir.
Çocuk ve gençlerin boş vakitlerini sistemli ve eğitici oyunlarla keyifli hale getirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak, sosyalleşmeleri ve sosyal kimlik sağlamalarına yardımcı olmak yine hedeflerimiz arasında. Ülkemizin geleceği gençlerimize ve çocuklarımıza emanet, çocuklarımızın nitelikli bireyler olması, bir takım değerlerle donanımlı olması çok önemlidir.
Biliniz ki Ülkemizin hatta medeniyetimizin geleceği sizlersiniz. Her anlamda kendinizi yetiştirerek Ülkemizi daha ilerilere taşımanız, sizlerden en önemli beklentimizdir. Temel hedeflerinizden biri, düzenli ve planlı çalışarak derslerinizde üstün başarı göstermek olmalıdır. Ancak sadece derslerde başarılı olmakla kalmayıp, üzerinde yaşadığımız vatanın, mensubu olduğumuz millet ve medeniyetin değerlerini özümsemeli ve hayatınızı bu değerler üzerine inşa etmelisiniz.
2021-2022 eğitim-öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı öğretmenlerimize emanet ediyor; yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakâr ve onurlu mesleği temsil eden saygıdeğer öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor; başarı dileklerimi ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı