Teksüt, YZB 2021’de QR Kod’lu ürünleri tanıtacak

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri markalarından Teksüt, Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Yerel Zincirler Buluşuyor 2021’ etkinliğinde hayata geçirdiği yenilikleri ziyaretçilere tanıtacak.

  • 12 Eylül 2021
  • Teksüt, YZB 2021’de QR Kod’lu ürünleri tanıtacak için yorumlar kapalı
  • 421 kez görüntülendi.
Teksüt, YZB 2021’de QR Kod’lu ürünleri tanıtacak

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri markalarından Teksüt, Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Yerel Zincirler Buluşuyor 2021’ etkinliğinde hayata geçirdiği yenilikleri ziyaretçilere tanıtacak. 

 

Teksüt, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 15-16 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin Destek Sponsoru olarak yerini aldı. 

 

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarla yerel zincir marketleri bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 etkinliği 15-16 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Teksüt, YZB 2021’in Destek Sponsoru olarak yerini alırken iki gün boyunca ziyaretçilere üstün kalite ile ürettiği ürünlerini tanıtacak, yenilikler hakkında bilgilendirme yapacak.  

 

Yerelde marketlerde büyüme sürüyor

Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, yerli ürünlerin yerel marketler aracılığı ile geniş kitlere ulaşmasını sağlayan perakende sektörünün en önemli buluşması YZB 2021’de Destek Sponsoru olarak katkı sağlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Pandemi döneminde öncelikle yerel market zincirleriyle birlikte online teslimat yapan market kanallarıyla tüketicinin sofrasına 30 dakika ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Keleş, “2021 ve 2022 yıllarına yönelik stratejik hedefimiz Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde de bayi ağımızı büyütmek. Bu açıdan YZB 2021’de bu hedefimize yönelik yeni anlaşmalar yapmayı, ziyaretçilerimize üstün kalite ile ürettiğimiz ürünlerimizi tanıtmayı planlıyoruz” dedi. 

 

Teksüt’ün QR Kod sistemi

Murat Keleş, Teksüt’ün ulusal ve uluslararası büyüme yatırımlarının yanında müşterilerinin ürünlerle ilgili daha hızlı bilgi almasını sağlayacak yatırımlarını da sürdürdüğünü, YZB 2021 etkinliğini ziyaret edenlere Teksüt standında QR kodlu ürünlerini tanıtacaklarını belirtti. Teksüt paketlerinde yer alacak QR Kod’u telefon kamerasından okutanlar doğrudan ürün ile bilgilerin yer aldığı sayfaya ulaşacaklarını sözlerine ekleyen Keleş şöyle devam etti:

“İlk aşamada Teksüt Süzme Peynir, Teksüt UHT Süt ve Teksüt Krem Peynir ürünlerinin paketinde yer alacak QR Kod’lar kısa zaman içinde diğer ürünlerimizin paketlerinde de yerini alacak. Müşterilerimiz markette alışveriş yaptıkları sırada telefon kameralarıyla QR Kodları okutarak ellerinde tuttukları ürün hakkında detaylı bilgiye anında ve hızlı bir şekilde ulaşarak Teksüt kalitesiyle tanışma imkanı bulacaklar.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı