Telefon İçin En İyi 10 HD Oyun (Androi&iOS)

Konuya puan ver!

Android ve İos kullanıcılarının en fazla merak ettiği konulardan biri de kullandıkları telefonlar için ek iyi 10 hd oyunlarının hangileri olduğu konusudur. Kullanıcıların bu meraklarını gidermek ve sizlere de bu konu hakkında bilgiler sunmak adına makalemizde bu önemli konumuz hakkında bilgiler sunacağız. Dilerseniz hemen konumuz hakkında bilgiler sunalım.

En İyi 10 Hd Oyunlar

l Deag Trigger 2: Harika bir aksiyon oyunu olan Deag Trigger 2 oyununda korkunç zombileri öldürürken bu arada ölmemeye dikkat etmelisiniz. Olağanüstü turnuvalar sayesinde gerçek ödüller kazanabileceğiniz bu harika hd oyununu mutlaka denemelisiniz. Ayrıca oldukça kaliteli grafiklerin kullanıldığı bu harika aksiyon oyunu sayesinde günün yorgunluğunu da kısa sürede üzerinizden atacaksınız.

l Castle of IIIusion: Disney’ın en gözde oyunlarından biri olan bu harika oyunda korkunç cadı Mizrabel prenses Minnie’yi kaçırmaktadır. Tabi burada görev yine size düşüyor. Çünkü siz Mickey olarak Minnie’yi cadı Mizrabel’in elinden kurtarmak zorundasınız. Tabi bu aşamadan sonra tehlikelerle dolu olan bir macera sizi beklemektedir. Çünkü korkunç cadı Mizrabel prenses Minnie’yi kalesinde saklı tutmaktadır. Prensesi kurtarabilmeniz için tehlikeli tuzaklarla dolu olan kaleyi geçmeniz gerekmektedir. Harika bir hd oyunu olan bu oyunda sizleri oldukça heyecanlı maceralar beklemektedir.

l Modern Combat 5 Blackout: Bir takım oyunu olan bu harika hd oyununda arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz ekibinizle karşılıklı olarak savaşabiliyorsunuz. Oldukça kaliteli grafiklerin kullanıldığı bu harika hd oyununun bir başka özelliği ise (counter strike) oyununa çok benzemesidir.

l Dead Space: Uzayın derinliklerinde oynayabileceğiniz bu harika hd oyununda özellikle maksimum korku ön sıralarda yer almaktadır. Korkunç zombilerin uzayı ele geçirdiği bu harika oyunda sizin temel göreviniz alien virüsünü kapan cesetleri bulmak ve toplamaktır. Korku severlere hitap eden bu harika hd oyununun en belirgin özelliklerinden biri de olağan üstü görsel efektlere sahip olmasıdır.

l Walking Dead The Game: Bu harika oyunda liderliğini yaptığınız grubunuzun güvenliğini maksimum derece sağlamanız gerekmektedir. Fakat bunu yapabilmeniz sandığınız kadar kolay olamayacaktır. Toplamda 5 kısımdan oluşan bu harika hd oyununda birçok farklı yerleri gezip farklı insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

l N.O.V.A.3:Freedom Editigg: Harika bir aksiyon oyunu olan bu oyunda arkadaşlarınız ile birlikte özel bir ekip kurup insanlığı kurtarmanız gerekmektedir. Harika görsel efektlerin kullanıldığı oyunda aynı zamanda son teknolojik silahları da kullanabilirsiniz. Düşmanlarınızla müthiş bir mücadele yaşayayacağınız bu harika oyunu mutlaka denemelisiniz.

l Sky Force 2014: Maksimum derecede heyecan yaşayacağınız bu harika oyunda büyük bir uzay geminiz bulunmaktadır. Bu harika uzay geminizle uzayın derinliklerinde düşmanlarınızla savaşmak zorundasınız. Macera yönüyle bilinen bu harika oyunu da mutlaka denemelisiniz.

l Adventures of Poco Eco: Sıradış görsel efektlerin kullanıldığı bu kalite hd oyununda ise zorlu ve oldukça karmaşık bulmacaları çözmeniz gerekmektedir. Bu arada bulmacaları çözerken harika müzikleri dinleyebilirsiniz. Ancak asıl göreviniz Poco Eco’ya yardım etmektir.Ancak bu o kadar kolay olmamaktadır. Çünkü Poco Eco’ya ulaşabilmeniz için ilk olarak zorlu bulmacaları çözmeniz gerekmektedir. Harika maceralara sahip olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

l Heroes and Castles: Harika görsel efetlerle dizayn edilmiş olan bu harika savaş oyununda ise kale kapılarınıza kadar ulaşmış olan düşmanlarınızdan kalenizi ve kralınızı korumak zorundasınız. Bu harika oyunu daha da keyifli kılan kalenin ve kralın korunmasını sadece sizin yapabilmenizdir. Maksimum derecede heyecan ve aksiyon yaşayacağınız bu harika oyunu biran önce oynamanızı tavsiye ederiz.

l Ncod for speed -Most Wanted: Bu harika hd oyunda ise sizleri bekleyen tam 40 adet son model yarış araçları bulunmaktadır. Her birinin birbirinden farklı olduğu bu harika yarış arabalarından dileğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Polislerden ve düşmanlarınızdan kaçmanız gereken bu harika oyunda aynı zamanda oldukça heyecanlı araba kazaları da sizleri beklemektedir. Macera yönünden oldukça zengin olan bu harika oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda da görüldüğü üzere Android ve İos telefonları için 10 harika hd oyunları bulunmaktadır. Sizler de Androis ve İos telefonlarınız için en kaliteli 10 hd oyunları arıyorsanız yukarıdaki oyunları deneyebilirsiniz.O halde haydi hiç vakit kaybetmeyin.

Yorum yap