TINQ Büyümeye Devam Ediyor

0

İlk olarak geçtiğimiz yıllarda henüz geliştirilme aşamasında karşımıza çıkan bir uygulama olarak, günümüzde artık gençlik çağında bir uygulama olmuş olan TINQ; Türk girişimciler tarafından geliştirilmesine ve tasarım yenilemesine günbegün devam edilen, aktif şekilde büyütülen ve sıklıkla yatırım alan uygulamalardan bir tanesi. Murat Kurt, Serdar Kuzuoğlu gibi bilindik isimlerin yatırımları ve geliştirmeleri ile bugünlere gelen uygulama üzerinde, kültürel ve sosyal yönünüzün gelişmesini layıkı ile sağlamanız ve özellikle film bazında kendinizi hayli geliştirebilmeniz mümkün. Tabanda, sadece film arşivi olarak iş gördüğü zannedilen TINQ uygulaması üzerinde oldukça kolay bir biçimde zevkinize uygun filmler bulabiliyorsunuz.

Algoritması Gelişiyor

Her güncellemede algoritma çalışmalarını biraz daha genişleten ve elbette film portföyüne yeni filmleri eklemeye çalışan TINQ, Nisan ayından bu yana Android’e de gelmiş ve Android kullanıcılarının da epey ilgisini çekmişti. Google Play Store’da yüksek bir indirme sayısına sahip olan uygulamanın ana yerleşkesi ise elbette Ios işletim sisteminin kullanıcıları.

Gittikçe Büyüyor

TINQ uygulamasının gün geçtikçe daha fazla yatırım alabileceğini söylememiz hiç de zor olmayacaktır zira bir Türk girişimi olarak dünya çapında bir başarıyı hemen hemen yakalamış durumda. Şu an için aktif olarak uygulamayı kullananların sayısı 25 Bini geçiyor ve bu sayı yurtdışından gelenleri de oluşturuyor. %25’lik gibi bir kısmın yurtdışından olduğu bu uygulamada, yurtdışına yönelik pek çok çalışmanın hız kazandığını ve kazanacağını da bilmekteyiz.

Sizlere, izlediğiniz filmleri baz alarak seçkin ve önemli filmler sunan, tarzınıza yönelik uygun filmler izlemenizi sağlayan bir aplikasyon olarak TINQ’i ücretsiz bir biçimde Ios ve Android üzerinde indirebilirsiniz. Filmleri oylayabilir, uygulamada bol bol vakit geçirebilirsiniz.

Siz, TINQ uygulamasını kullanıyor musunuz?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.