Teknoloji ve Haber Sitesi

Tommy Hilfiger Impact, Anadolu Efes Oyuncuları ile Buluştu

Hayallerini gerçekleştirenlerin parfümü Tommy Hilfiger IMPACT, yeni sezona son Turkish Airlines EuroLeague ve ING Basketbol Süper Lig şampiyonu olarak başlayan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün her sene gerçekleşen medya gününde sporcularla buluştu!    Anadolu Efes’in destekçisi, tutkularının peşinden gitmekten korkmayan cesur erkeklerin parfümü Tommy Hilfiger IMPACT,  Anadolu Efes Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşen ve tüm gün süren Media Day etkinliğine katılarak ortaya eğlenceli görüntüler çıkarttı.

  • 28 Eylül 2021
  • 71 kez görüntülendi.
Tommy Hilfiger Impact, Anadolu Efes Oyuncuları ile Buluştu

Hayallerini gerçekleştirenlerin parfümü Tommy Hilfiger IMPACT, yeni sezona son Turkish Airlines EuroLeague ve ING Basketbol Süper Lig şampiyonu olarak başlayan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün her sene gerçekleşen medya gününde sporcularla buluştu! 

 

Anadolu Efesin destekçisi, tutkularının peşinden gitmekten korkmayan cesur erkeklerin parfümü Tommy Hilfiger IMPACT,  Anadolu Efes Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşen ve tüm gün süren Media Day etkinliğine katılarak ortaya eğlenceli görüntüler çıkarttı. Kokusunu coca yapraklarının özünden alan  alt notalarında paçuli ve akigala ağacı esansıyla harmanlanmış bu maskülen parfüm, Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları ile yeniden tanıtıldı. Takımın başarılı isimlerinden Doğuş Balbay, Shane Larkin ve Tibor Pleissin de katıldığı çekimde oyuncular IMPACTin ikonik kırmızı beyaz ve mavi renkler kullanılarak özel olarak tasarlanmış T formlu transparan şişesi ile keyifli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı