Top Eleven – Futbol Menajeri Android Oyunu


Bugünkü oyun paylaşımımız da Top Eleven – Futbol Menajeri üzerine olacak. Eğer spor oyunlarını seviyorsanız ve bu sevdiğiniz spor oyunlarından bir tanesi de Futbol ise Top Eleven oyunu zaman geçirmek için güzel bir tercih olabilir. Oyunda futbol bilgisinin yanı sıra futbol zekasını da ihtiyacınız olacak. Futbol oynamak ile bir takımı yönetmek farklı şeyler olsa gerek. Oyunda başarılı olmak için takımınızdaki tüm oyuncuların hangi görevleri en iyi şekilde üstlenebildiğini , hangi becerilerinizin eksik olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Oyunu oynarken rakiplerinizle çekişmeden çok büyük zevk alacaksınız ve Top Eleven Futbol Menajeri oyununda şuan 100 milyon üzerinden aktif kullanıcı bulunuyor. Eğer bir takım yönetme beceriniz varsa bunu bu oyunda test edebilirsiniz.

Oyunda başarıya ulaşmak için takımınızı en iyi dizilişe ve taktiğe sahip olmasını sağlamaktır. Oyundaki en büyük heyecanlardan birisi ise transfer yapmak ve oyuncular için açık arttırma yapmak. Canlı transferler ile büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz. Bir teknik adam değilde bir yönetici gibi davranmanızı gerektirecek durumlarda olacak bunlardan birisi de kulüp maliyesi de size ait ve takımınızı büyütürseniz stadyum yapma imkanına sahipsiniz. Oyunu ve maçı daha iyi anlayabilmeniz için oyunda gerçek zamanlı olarak hareket ede 2D canlı maç izleme seçeneği de bulunuyor. Rekabetinizi kimi zaman tatlıya bağlayarak arkadaşlarınıza meydan okuyarak onlarla da mücadele edebilirsiniz. Eğer sizde bu heyecana katılmak istiyorsanız Top Eleven Futbol Menajeri Android oyununu buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın