Toyzz Shop’tan okula muhteşem dönüş

Toyzz Shop’ta okula dönüş heyecanı başladı.

  • 27 Ağustos 2021
  • Toyzz Shop’tan okula muhteşem dönüş için yorumlar kapalı
  • 543 kez görüntülendi.
Toyzz Shop’tan okula muhteşem dönüş

Toyzz Shop’ta okula dönüş heyecanı başladı. 2 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında, tüm okul ve beslenme çantaları net yüzde 35 indirimle Toyzz Shop’ta çocukları bekliyor.

 

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, kaliteli ve güvenilir oyuncağın adresi Toyzz Shop öğrencileri fırsatlarla dolu kampanyalarıyla karşılıyor. Her zevke hitap eden onlarca çeşit okul ve beslenme çantaları ve kırtasiye ürünleri yeni dönemde öğrencilere uygun fiyatlarıyla eşlik ediyor.

Sun Design’in birbirinden renkli ve eğlenceli desenlere sahip okul çantalarıyla okula gitmek  çocuklar için çok daha keyifli hale geliyor. Frozen, Spiderman, Barbie ve Kral Şakir lisanslı okul ve beslenme çantalarıyla da çocuklar en sevdikleri karakterleri yanlarında taşıyabiliyor.

Net yüzde 35 indirim sunan okula dönüş kampanyası, 2 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında, Toyzz Club Card ile yapılan tüm alışverişlerde, Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com’da geçerli olacak.

 

Harcadıkça kazandıran Toyzz Club Card, biriktirilen puanlar sayesinde  alışverişleri kazançlı hale getiriyor ve sene boyunca kişiye özel indirim ve fırsatlar sunuyor.

 

 

World Mobil’den 50 TL puan hediye!

Toyzz Shop’un çocukları sevindiren kampanyaları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Yapı Kredi World ile 13 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında arasında Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com’dan tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 50 TL Toyzz Shop puan kazanıyor. Üstelik World Mobil ile 6 taksit fırsatı da devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı