Traffic Rider Hile Mod İndir (Para Hileli)

Traffic Rider Hile Mod İndir (Para Hileli)
4 (80%) 1 puan[s]

Traffic Rider hile oyunun çıkmasından çok kısa bir süre sonra çıktı ve şimdi sizlerle sitemizde paylaşıyoruz. Oyun tamamı ile Türk yapımı ve Türkçe şeklinde oyun severlere sunuldu. Oyun zaten eski bildiğimiz oyunlardan bir tanesinin motorlu hali ancak tabi ki bir çok şey gelişerek yapılmış bir oyun. Soner Kara tarafından yapılan bu oyundan bir şeylerin üstüne konularak yapıldığını çok rahat görebilirsiniz. Diğer oyun araba ile oynanırken şimdi ise motor hız tutkunlarını hedef alan bir oyun olmuş.

Oyunda kullanılan grafikler mükemmel iken sesler ise tam gerçekçilik havası katıyor çünkü sesler zaten gerçek motor seslerinden alınmış. Bunun yanı sıra oyunda kontroller müthiş desek yalan olmaz. Oyunu oynadıktan sonra sizde fark edeceksiniz. Oyunda tam olarak 20 farklı motor bulunuyor ve en sağlamını almak hiç de o kadar kolay olmayacak çünkü lanet olması para birikmiyor. Para hileli mod ‘da işte tam burada yardımımıza koşuyor. Tabi biz yine de oyunun normal versiyonunu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oyuna gelen bir diğer yeni özellik ise yalnızca sonsuz yarış parkurları değilde kariyer modunun da gelmiş olması. Oyunda kariyer modu ve sonsuz yarışlar ayrılmış. Kariyer modunda 40 farklı zorlu görev sizleri bekliyor olacak. Eğer normal oyunu oynuyorsanız bölümleri geçemediğiniz için adeta çılgına döneceksiniz ve bölümü tekrar tekrar oynamak zorunda kalacaksınız.

Hile Nasıl Çalışır ?

Oyunu girdiğinizde doğrudan para hilesi ile karşılaşmayacaksınız. Kazandığınız görevlerden sonra kazandığınız paraya bakın. Her görevden sonra 10000 para kazanacaksınız.

Oyun Görselleri

Kurulumu

1- Traffic Rider’ın normal halini eğer yüklediyseniz öncelikle onu kaldırıyoruz.

2- Verilen linkten hileli olanını yüklüyoruz.

3- Oyunu keyifle hileli bir şekilde oynuyoruz. Her bölümde kazandığınız para 100000 olacaktır. Hile bu şekilde çalışır.

Traffic Rider Hile İndir

Traffic Rider hileli versiyonunu buradaki linkten indirebilirsiniz yada tavsiye ettiğimiz normal versiyonu için buradaki linki de kullanabilirsiniz.

Yorum yap