Teknoloji ve Haber Sitesi

Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler’den Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’a Ziyaret

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı ve Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler, 7 Ocak 2022 Cuma günü saat 15.

  • 07 Ocak 2022
  • 177 kez görüntülendi.
Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler’den Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’a Ziyaret

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı ve Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler, 7 Ocak 2022 Cuma günü saat 15.30’da Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’ı başkanlık makamında ziyaret etti.

Ziyarette; TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi ve Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkan Yardımcıları Emine Ulu, Sibel Uzun, Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Kıyak ve Yönetici Asistanı Asiye Güvenç yer aldı.

 

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı ve Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler “Malkara Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ederim“

6 Ocak 2022 Perşembe günü saat 12.30‘da İstanbul Salt Galata’da düzenlenen 4. Kadın Girişimcileri Zirvesinde Türkiye’nin en başarılı Kadın Kooperatifi seçilen Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi, Malkara’mızın marka değerini yükseltti.

Üreten, çalışan, güçlü kadınların kenti Malkara’mızda, her zaman üretici kadınların ekonomik ve sosyal yaşamda daha fazla yer alması gerektiğini savunan Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi kurucusu ve TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler, Dayanışmacı Girişimcilik Ödülünü başarılı iş kadını Alarko Holding'in sahibi Leyla Alaton’un elinde aldı.

            Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi’nin büyüyerek gelişmesine katkı veren Malkara Belediyesi’ne, Ticaret Odalarına ve Ticaret Borsalarına teşekkür eden TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı ve Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler Malkara’mızın marka değerini yükseltmeye devam edeceklerini belirtti.

            Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş “Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Malkara’mızın Gururudur“

            Doğal ortamda ürettikleri yöresel lezzetleri ülke genelinde satarak sofralara taşıyan, Malkara’mızdaki kadınlara ekonomik ve sosyal yaşamda destek olan Trakyam Üreten Kadın Kooperatifine teşekkür eden Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş:“ Başarılı çalışmaları ile katıldığı 4. Kadın Girişimcileri Zirvesinde Türkiye’nin en başarılı Kadın Kooperatifi seçilen ve Dayanışmacı Girişimcilik Ödülünü alan TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı ve Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Malkara Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’un öncülüğünde kendilerine her zaman destek verdik. Bundan sonraki süreçte de destek veremeye devam edeceğiz.“ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı