Tropico 4 Bir Gün Boyunca Ücretsiz

Simülasyon oyunlarının en çok beğenilenlerinden bir tanesi olan Tropico 4 bir gün boyunca ücretsiz indirilebilecek.


Boş vakitlerini geçirmek ve bu zamanlarında eylenmek isteyen genci yaşlısı herkes genel olarak oyunlara başvurmaktadır. Oyun yapım motorlarının gelişmesi ile piyasaya çıkan oyunların oldukça gerçekçi olduğu görülüyor. Bugün yapılan oyunlara bakıldığında 100 GB’lik pc oyunları ve 2-3 GB’lik mobil oyunların olduğu görülmektedir. Genel olarak oyunlar arasında en çok beğenilen kategorilerden bir tanesi şüphesiz ki simülasyon bölümüdür.Bu bölüme spor oyunları girdiği gibi şehir kurma oyunları da girmektedir. Şehir kurma oyunlarının popülerliğinin sosyal medya aracılığı ile arttığı söyleniyor. Peki en iyi şehir kurma oyunları arasında neler var. Şüphesiz ki zirvede bulunan oyunlardan bir tanesi Kalypso Medya tarafından 2011 yılında yapılmış olan Tropico 4 oyunu.

50 Liralık Oyun Ücretsiz

Tropico 4 oyunu 2011 yılında yapılmış olunabilir. Ancak şu anda pazarda şehir kurma simülasyon oyunlarına baktığımızda hala Tropico 4 kalitesine ulaşmayan oyunların olduğu görülmektedir.

Tropico 4 oyunu 50 lira olarak satılmaya devam ediyor. Her ne kadar üretiminin ardından bugün hala binlerce satın alma ve yüz binlerce yasal olmayan yollardan oyun download alıyorsa gayet başarılı bir oyun ile karşı karşıya olduğumuz görmekteyiz. Sizlerde Tropico 4 oyununu merak ediyor ve şehir kurma oyunlarını seviyorsanız hemen 50 lira değerinde ki Tropico 4 oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak indirmek isteyenlerin acele etmesi gerekiyor çünkü süre sınırlı. Oyun sadece bir gün boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Bir günün dolması ile Tropico 4 oyunu tekrar 50 lira üzerinden satılmaya devam edilecek.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.