Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Direk Bağlanma

Konuya puan ver!

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için Türk Telekom müşteri hizmetleri, farklı hatlar üzerinden sorularınızı yanıtlıyor. Hem merak edilenleri öğrenmeniz hem de yaşanan bir problemin anında çözümlenmesi, müşteri hizmet elemanları ile oluyor. Bireysel çağrı merkezi, bize yazın, şikayet kaydı, ücretsiz sesli yanıt sistemi gibi seçenekler üzerinden Türk Telekom müşteri hizmetleri ile bağlantı kurulabilir.

Bireysel Çağrı Merkezi

Türk Telekom ile ilgili her türlü bilgiyi almanız, bireysel çağrı merkezi ile olabilir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetler için ‘‘ön başvuru’’ yapılması, bireysel çağrı merkezi aracılığıyla olur.

  • 444 1 444 numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri

İletişim kurulması için geliştirilmiş bir diğer hat ise ücretsiz sesli yanıt sistemleridir. Türk Telekom bağlantı kurulmasını kolaylaştırmak adına, farklı numaralar üzerinden farklı işlem taleplerini alıyor.

  • Evde internet aboneliği için alan kodu ile 7070375
  • Ev telefonu aboneliği için 08002119933
  • Mobil hat için ise direkt 9933’ü arayarak bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Şikayet Kaydı

Türk Telekom ile yaşamış olduğunuz bir sorunun şikayet edilmesi için resmi internet sitesi üzerinden şikayet kaydı oluşturabilirsiniz. Bunun için iletişim seçeneğinden şikayet kaydı butonuna tıklamanız yeterlidir.

  • Ev telefonu müşterileri
  • Evde internet müşterileri
  • Mobil müşteriler için ayrı ayrı şikayet bildirme seçenekleri bulunuyor.

Türk Telekom Bize Yazın

Firma ile ilgili önerilerinizi, bildirmek istediğiniz konuları Türk Telekom bize yazın seçeneği ile ulaştırabilirsiniz. Aynı şekilde önerileriniz için mobil müşteriler, evde internet müşterileri, ev telefonu müşterileri şeklinde seçenekler üzerinden  yazılarınızı göndermeniz mümkündür.

Yorum yap