Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası – Direk Bağlanma

Konuya puan ver!

Turkcell kullanıcılarına destek sunmak üzere canlı hizmet, 532 Turkcell ve BIP Turkcell müşteri hatları oluşturulmuştur. Soruların cevaplanması, öneri ve memnuniyetlerin iletilmesi; Turkcell müşteri hizmetleri yetkililerine yapılır. Ayrıca Turkcell’in resmi internet sitesinden canlı destek, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak da yetkililere ulaşabilirsiniz.

532 Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell hattı olan kişilerin telefonundan ‘‘532’’ numarasını girerek müşteri hizmetlerine ulaşması mümkün. Sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcisiyle iletişime geçeceksiniz. Yaşadığınız bir sorun varsa çözümlenmesi, merak ettiklerinizin cevaplanması bu hat üzerinden gerçekleşir.

Diğer operatörler;

  • 5325322000 numarası ile Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilir.

Müşteri hizmetlerinden talep edebileceğiniz hizmetler arasında ek paket işlemleri, numara taşıma, Pin – Puk kodu ya da 4.5G bilgi talebi yer alıyor. Müşteri hizmetleri numarasını kullanarak, sunulan hizmetlerden yararlanma hakkına sahipsiniz.

BİP Turkcell Müşteri Hizmetleri

Özel olarak bilgi verilmesi açısından oluşturulmuş olan hattır. 4.5G paketleri, teknik destek, paket ve kampanyalar, tarife danışmanlığı gibi fonksiyonları bulunuyor. Bu alandaki talepleriniz için BİP müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  • BİP keşfet alanına giriş yapıp,
  • Sayfanın alt bölümünden Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell’in sunmuş olduğu müşteri hizmet hatları, aralıksız şekilde çalışır. İstediğiniz her zaman gerekli adımları tamamlayarak bağlantı talep edebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  1. İlk önce “0850 222 0 222 çağrı merkezi telefon numarasından arayın.
  2. Sonra “1” tuşuna basıp 10 haneli hizmet numarasını girin.
  3. Ardından “6” tuşuna basarsanız direk bekleme yapmadan hemen müşteri temsilcisi ile konuşabilirsiniz.

 

Yorum yap