Teknoloji ve Haber Sitesi

Türkiye’nin Hepsiburada’sından can dostlarımıza destek

Hepsiburada, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel 1-9 Ekim tarihleri arasında petshop kategorisinde kedi ve köpek mamalarından oyuncaklara, yemlerden taşıma kafeslerine ve çantalara kadar binlerce üründe 50’ye varan indirim uyguluyor.

  • 04 Ekim 2021
  • Türkiye’nin Hepsiburada’sından can dostlarımıza destek için yorumlar kapalı
  • 241 kez görüntülendi.

Hepsiburada, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel 1-9 Ekim tarihleri arasında petshop kategorisinde kedi ve köpek mamalarından oyuncaklara, yemlerden taşıma kafeslerine ve çantalara kadar binlerce üründe 50’ye varan indirim uyguluyor. Bu indirime ek olarak 300 TL ve üzeri petshop kategorisi alışverişlerinde 30 TL indirim imkanı sunuyor.  

Sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratmayı ve sahipsiz kedi ve köpeklerin temel gıda ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlamayı hedefleyen Hepsiburada, afet bölgelerindeki hayvanlara destek için “Haydi sen de destek ol senin adına ihtiyaç bölgelerine ulaştıralım” diyerek başlattığı yardım kampanyasını da sürdürüyor.

Topluma değer katma ve toplumsal sorunların çözümünde öncü olma misyonuyla; kadınlar, çocuklar, dezavantajlı bireyler, sahipsiz hayvanlar, çevre, bilim, kültür, eğitim, spor ve sanata yönelik tüm sosyal sorumluluk projelerini “HepsiYürekten” çatısı altında hayata geçiren Hepsiburada, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratmayı ve sahipsiz kedi ve köpeklerin temel gıda ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlamayı hedefleyen kampanya başlattı. Petshop kategorisinde kedi ve köpek mamalarından yemlere, oyuncaklardan taşıma kafeslerine ve çantalara kadar binlerce üründe 50’ye varan indirimler sunan Hepsiburada, bu indirime ek olarak 300 TL ve üzeri petshop kategorisi alışverişlerinde 30 TL indirim uyguluyor. Kampanya indirimlerinden faydalanacak olan hayvanseverler gerek kendi evcil hayvanlarını gerekse sokak hayvanlarını sevindirebilecek. 

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, daha önce hayvan haklarının öncü derneklerinden Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) ve Akgrup ile yaptığı iş birliği kapsamında sel ve yangın yaşanan bölgelere 3315 kg köpek maması ve 2790 kg kedi maması ulaştırmıştı. “Haydi sen de destek ol senin adına ihtiyaç bölgelerine ulaştıralım” çağrısıyla 4 Ekim haftasına özel sunulan kampanyayla, daha çok sayıda sahipsiz kedi ve köpeğin temel gıda ihtiyaçlarını karşılayarak sahipsiz hayvanların yaşam mücadelesine katkı sağlanması hedefleniyor. Hepsiburada, sahipsiz kedi ve köpeklere sürdürülebilir bir besin takviyesi sağlamayı amaçlıyor.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı