Teknoloji ve Haber Sitesi

Turkuaz Healthcare’de üst düzey atama

Turkuaz Healthcare’in yeni CEO’su Ömer KOÇ oldu   Medikal sektöründe Türkiye’yi küresel arenada başarıyla temsil eden Turkuaz Healthcare, üst düzey bir atama gerçekleştirdi.

  • 13 Mayıs 2022
  • 47 kez görüntülendi.
Turkuaz Healthcare’de üst düzey atama

Turkuaz Healthcare’in yeni CEO’su Ömer KOÇ oldu

 

Medikal sektöründe Türkiye’yi küresel arenada başarıyla temsil eden Turkuaz Healthcare, üst düzey bir atama gerçekleştirdi. İnsan sağlığına değer katan inovatif ürün portföyü ile sektöre yön veren şirketin yeni CEO’su Ömer KOÇ oldu.  

 

Geniş ürün gamı, modern üretim tesisleri ve gelişmiş Ar-Ge merkeziyle dünyanın en büyük medikal üreticilerinden biri olan Turkuaz Healthcare, sektördeki 22 yıllık tecrübesi ve stratejik iş ortaklarıyla Türkiye’yi başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Yenilikçi ve güvenilir medikal ve kişisel sağlık ürünlerini 128’den fazla ülke ile dünyanın dört bir köşesine ulaştıran sektör lideri şirket, büyüme yolculuğuna CEO Ömer KOÇ ile devam edecek.

 

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere en yüksek teknoloji ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapan şirket, Medikal Kimyasal Ürünler, Dezenfektan ve Antiseptik Ürünler, Reçetesiz Ürünler (OTC), Gıda Takviyeleri, Cinsel Sağlık Ürünleri, Dermokozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorileri ile sektörü domine ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı