Twitter’da Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır?

Konuya puan ver!

2006 yılında Jack Dorsey tarafından geliştirilen mikroblog ve sosyal ağ olan site Twitter kullanıcılarını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.Sizlere bu yazımızda en kolay toplu tweet silme işlemi nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Toplu tweet silme işleminin en kolay yolu toplu tweet silme siteleridir.

Peki, tweet silme programı sizin ne işinize yarayacak? Daha önce atmış olduğunuz tweetlerin büyük bir yekun olduğunu fark ettiniz ve tek tek silmekten sıkıldınız mı? İşte sizlere çok pratik yöntemden bahsedeceğiz. Yalnız burada hassas bir noktaya da değinmek istiyoruz. Twitter’ da toplu silme işlemini yapmadan önce ciddi bir biçimde düşünmeniz öneriyoruz.

Toplu Tweet Silme Siteleri

Bu noktada yapmanız gereken şey ise sistemin sizin Twitter hesabınıza erişmesi için yetki vermektir. Bunun arkasından ise hangi tweetleri silmek istediğinizi göstererek silmektir. Bu işlem silinecek tweet sayısına göre uzamaktadır.

Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır ?

  • Buradaki linkine giriş yapıyoruz.
  • Ardından açılan sayfada önce sign in with twitter butonuna tıklayın ve uygulamaya izin verin.
  • En son olarak da tweetlerinizi silin.

Burada bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Burada vermiş olduğumuz linkler toplu tweet silme işlemi için hazırlanmış sitelerdir. Kesinlikle resmi twitter siteleri değildir. Ancak bu siteler Google aramalarında herhangi bir sorun olmadığı gibi güvenlidir. Herhangi bir şüphe ile yaklaşıyorsanız mutlaka araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum yap