Udemy Android Uygulaması


Günümüzde, çevrimiçi ve çevrimdışı fark etmeksizin öğrenme yöntemleri gün geçtikçe gelişiyor. Buna, geçtiğimiz yıllarda mobil uygulamalar da dahil olmuş ve özellikle pek çok konuda öğretici materyaller sunmaya başlamıştı. İnternetinizin olduğu, olmadığı yerlerde öğrenim görebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de; dünyanın en büyük eğitim arşivi olan Udemy olarak karşımıza çıkabilir.

Sınırsız Eğitim

Udemy Android uygulaması, sınırsız eğitim görebileceğiniz; ucu bucağı olmayan bir mecra. İçerisinde Türk geliştiricilerinin de bulunduğu Udemy üzerinde, pek çok eğitmen, pek çok kursunu ücretli yahut ücretsiz bir biçimde paylaşabiliyor. İçerisinde testler ve kursların bulunduğu bu eğitim materyallerini kullanmak ise uygulama içi satın alma teklifine tabi tutulabiliyor. Kod yazmaktan programcılığa, programcılıktan mental zihin eğitimine kadar pek çok dalda eğitim kategorisi bulunan Udemy’de dil eğitimleri bile mevcut.

İngilizce’den Fransızca’ya, Japonca’ya kadar pek çok dil eğitimini, yine bu kurs içerisinde kolayca görüntüleyebiliyorsunuz. Elbette, pek çok kaliteli kursun ücretli olduğunu belirtememizde de yarar var. Ancak uygulama, bazen belli başlı indirim tekliflerini size özel olarak sunabiliyor.

Çevrimdışı İzle

Çevrimdışı izle seçeneği ile, materyalleri ve eğitim videolarını uygulama içerisinde kaydedip cihazınızda daha sonra tekrar izleyebiliyor yahut en baştan başlatabiliyorsunuz. Bu da, Udemy’nin otobüste, yolda, caddelerde işe yarayabileceği anlamına geliyor.

Testleri Çöz

Her eğitim materyalinin içerisinde belli başlı, videoyu anlayıp anlamadığınıza ilişkin pek çok test mevcut. Bu testleri çözerek, bilginizi kanıtlamanız gerekebiliyor ve bunu dilediğiniz yerde, yine offline olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm dünyanın oldukça memnun bir şekilde kullanmaya devam ettiği bu uygulamayı, Android üzerinden aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilir ve en azından ücretsiz kurslarla bilginize bilgi katabilirsiniz. Sınırsız ve basit bir şekilde öğrenme şansı.

Bir Cevap Yazın