ÜNLÜ Dijital Akademi’ye Stevie’den ödül

ÜNLÜ & Co, çalışanları ve aileleri için öğrenmeyi dijital platforma taşıdığı ÜNLÜ Dijital Akademi ile Stevie Awards for Great Employers’da (SAGE) Gümüş ödüle layık görüldü.

  • 03 Eylül 2021
  • ÜNLÜ Dijital Akademi’ye Stevie’den ödül için yorumlar kapalı
  • 530 kez görüntülendi.
ÜNLÜ Dijital Akademi’ye Stevie’den ödül

ÜNLÜ & Co, çalışanları ve aileleri için öğrenmeyi dijital platforma taşıdığı ÜNLÜ Dijital Akademi ile Stevie Awards for Great Employers’da (SAGE) Gümüş ödüle layık görüldü.

 

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetim grubu ÜNLÜ & Co, 2021 yılında aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. ÜNLÜ & Co tarafından geliştirilen, çalışanların diledikleri yerden, diledikleri zamanda ve istedikleri cihazdan kolaylıkla erişebilecekleri esnek bir gelişim platformu olan ÜNLÜ Dijital AkademiStevie Awards for Great Employers’da (SAGE), “Achievement in Learning Technology Implementation /Öğrenme Teknolojileri Uygulamaları” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

2020 yılı son çeyreğinde projelendirilen ÜNLÜ Dijital Akademi, ÜNLÜ & Co tarafından yenilikçi bir öğrenme deneyimi sunma amacıyla, eğitim videoları, geniş kütüphane alt yapısı ve birbirinden farklı içerikleri kapsayacak şekilde tasarlandı.

 

Geleceğe Yatırım perspektifi ile büyüyor

ÜNLÜ Dijital Akademi, çalışanların öğrenim süreçlerinde etkin rol oynayan bir gelişim platformu ve bir referans noktası olma amacı taşıyor. İçerisine eklenen yetkinlik gelişim fırsatları ile çalışanlara değer katabilecek yenilikçi dizaynı, zengin ve çeşitli içerikleriyle iş dışında kalan zamanlarda dahi çalışanların girip zaman geçirebileceği, kendine değer katabileceği bir platform olarak konumlanıyor. ÜNLÜ Dijital Akademi’de kullanıcıların beklentileri ve talepleri doğrultusunda geliştirilmesi planlanan içerikler, yeni kategoriler halinde büyüyecek bir yapı taşıyor. Platform kapsamında hem çalışanlara hem de ailelerine özel geliştirilen alanlarla “geleceğe yatırım” perspektifi önemli rol oynuyor.

 

‘Amacımız çalışanlarımıza ve geleceğimize yatırım yapmak”

Ödül ile ilgili açıklama yapan ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim & Pazarlama Yönetici Direktörü Elif Özer, “Kurulduğumuz ilk günden beri finansal hizmetler sektöründeki geniş tecrübemiz ve farklılaştırılmış işkolları ile müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmaktaki en büyük gücümüz insan kaynağımız. 2021 bizim için çok önemli bir yıl; 25’inci yaşımızı kutluyoruz. Bu yaşımızı çalışanlarımız ve geleceğimiz için yaptığımız yatırımları taçlandıracak projeler geliştirerek kutlamayı istedik. En kıymetli projemiz ÜNLÜ Dijtal Akademi  ile tüm çalışanlarımız ve ailelerinin birlikte kullanabilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri sadece ÜNLÜ&Co’ya özel bir platform yaratmayı hedefledik. Bu projemizin Stevie ile ödüllendirilmesi bizi ayrıca çok mutlu etti, bu vesile ile bu başarının mimarı İK ekibine ve bizi her zaman destekleyen Yönetim Kurulumuz’a da çok teşekkür ediyorum.” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı