Vegas Gangsteri APK İndir

Konuya puan ver!

Oyun Görselleri

 

Vegas Gangsteri APK oyunu Android cihazınızda oynayabileceğiniz en güzel ve en aksiyon dolu oyunlardan bir tanesi. Eğer GTA tarzı oyunları da seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Oyun zaten GTA oyununa da bir çok yönden benzerlik gösteriyor.

Oyunu hiç sıkılmadan çok zevkli bir şekilde oynayabilirsin çünkü seni bekleyen tam 80 farklı hikayeli bölüm bulunuyor. Bu hikayeli bölümleri geçmek hiç de tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacak. Oyunun hikaye kısmını bitirdikten sonra zaten normal bir şekilde yine oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Şehir de kaybolabilirsiniz çünkü eski Vegas Gangsteri oyununa göre harita tam olarak 9 kat büyütüldü. Çok daha fazla yer gezebilir ve keşfedebilirsiniz. Dilerseniz şehri bir motor yada arabayla gezebilir keyifli araba sürüş deneyimleri de elde edebilirsiniz.

Oyunda farklı modlar sayesinde değişik etkinlikler yapabilirsiniz. Katliam & Soygun modu gibi modlarda oynayarak en iyi keskin nişancı da olabilirsiniz. Oyun çok çeşitli bir şekilde oynanabiliyor. Bundan dolayı hikayeden sıkıldığınızda serbest modda oynayabilirsiniz yada mod değişikliği yapıp oyuna biraz daha aksiyon ve macera katmak sizin elinizde.

 

Hikayesi

Normalde iyi bir karma dövüş ustasısın ve sokak altı dövüşlerine çıkıyorsun. Bu dövüşlerin birisinde şehrin en büyük mafya lideri tarafından dövüşü kaybetmek üzerine anlaşma yapıyorsun ancak bu anlaşma başarısız oluyor. Bunun nedeni ise rakibin senden daha önce davranıp dövüşü kaybediyor. Bununla birlikte mafya lideri artık seni gördüğü yerde öldürmek istiyor ve bundan dolayı şehirde didik didik aranıyorsun. Mafya liderinden başlangıçta sorunsuz bir şekilde kaçıp sonra da görülecek hesabını halletmen gerek.

Vegas Gangsteri APK İndir

Vegas Gangsteri APK dosyasını verilen linkten indirdikten sonra oyunun kurulumunu kolaylıkla başlatabilirsiniz. Oyunun kurulumu bittikten sonra cihazın ana ekranına gelen ikon ile oyunu oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Google Play Store adresinden de indirmeniz mümkün ve bu tarz oyunlar için oyunu Google Play Store üzerinden indirmeniz tavsiye edilir.

Super Mario APKGoogle Play Store

Yorum yap