Viber APK İndir

Konuya puan ver!

Viber – Free Phone Calls uygulaması tıpkı isminde olduğu gibi size ücretsiz telefon görüşmeleri ve mesajlaşma imkanı sağlayan harika ve stabil çalışan bir sisteme sahiptir.

Viber – Free Phone Calls uygulamasının telefonunuzda sorunsuz çalışabilmesi için Android işletim sistemine sahip bir cihazınızın olması ve ilgili arama veya mesaj ile temas kuracağınız kişinin de Viber – Free Phone Calls uygulamasına sahip olması gerekir. Eğer iletişim kurmak istediğin kişi Viber – Free Phone Calls uygulamasını telefonunda bulundurmuyorsa kendisiyle Viber aracılığıyla iletişim kurman tahmin edilebileceği gibi imkansız olacaktır.

Viber – Free Phone Calls uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken yalnızca iletişim kurmak istediğiniz kişiyle temasa geçip uygulamayı indirmesini söylemek. İlgili uygulamayı telefonuna indirdikten sonra iyi bir internet bağlantısına sahip olması halinde yüksek çözünürlük ve kalitede karşılıklı görüşmeler yapabilir para ödemeden tamamen ücretsiz şekilde sürekli olarak temas halinde kalabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ilgili görüşmeyi yaparken 3G veya 4G bağlantınız ile yapmanız halinde tarifeniz üzerinden yani hizmet sağlayıcı telekominikasyon şirketiniz tarafından bazı ücretlere tabi tutulabileceğiniz ihtimalidir. Bu nedenle 3G hizmeti veya 4G hizmeti kullanmak yerine bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız ilgili görüşmenin hem kalitesi hem de tarifenizden değerli MB’ların eksilmemesi için çok önemlidir.

Viber uygulaması telefon görüşmelerinizi yaparken herhangi bir ücret ödemeden yüksek kalitede hizmet sunan bir araçtır ve kullanımı inanılmaz kolaydır. Otomatik olarak rehberinizde Viber kullanan kişileri görebildiğiniz kişiler ekranından temasa geçmek istediğiniz kişinin üzerine hafifçe dokunmanızın ardından işleminizin yarısını tamamlamış olursunuz.

Viber APK İndir

Viber APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra yapmanız gereken APK dosyasını indirdiğiniz dizinde bulduktan sonra dosyaya tıklayıp kurulumu başlatmaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra cihazın ana ekranına gelen Viber ikonunu tıklayarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store üzerinden de edinebilirsiniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda yorum atarak bizden yardım isteyebilirsiniz.

Viber APKGoogle Play Store

Yorum yap