Vivo V7+ Teknik Özellikleri Paylaşıldı

Konuya puan ver!

Çin merkezli telefon üreticileri adeta akıllı telefon pazarına saldırmaya devam ediyor. Buna göre her geçen gün pazara yeni giriş yapan Çin merkezli akıllı telefon üreticileri çıkartmış oldukları akıllı telefonları ile pazarda pay sahibi olmaya devam ediyor. Buna göre Vivo V7+ teknik özellikleri paylaşıldı.

Son zamanlarda bilindiği üzere akıllı telefon pazarında çerçevesiz telefonlar tutulmaktaydı ve trende uyum sağlayan vivo firması da yeni çıkarttığı modelleri çerçevesiz olarak tanıtmaya devam ediyordu. Sonunda büyük bir merak ile beklenen Vivo V7+ teknik özellikleri paylaşıldı. Peki vivo v7+ modelinin RAM bellek kapasitesi, kamera çözünürlüğü, batarya gücü, depolama hafızası ve diğer teknik özellikleri nelerdir.

vivo V7+ Teknik Özellikleri

Çin merkezli telefon üreticisi olarak bilinen vivo firması V7+ modelinin teknik özellikleri paylaşıldı. Peki cihazın teknik özelliklerine bakıldığında telefon hangi segmente girer?

vivo V7+ telefonunun RAM bellek kapasitesine baktığımızda cihazın 4 GB RAM ile piyasaya çıktığı görülmektedir. Android işletim sistemli telefonlarda RAM bellek oldukça önemli olduğu için 4 GB RAM’dan aşağısını genel olarak Andro Haber ekibi olarak bizler pek tavsiye etmemeteyiz. Buna göre vivo V7+ telefon modeli de 4 GB RAM ile piyasaya çıkacak. Yani RAM konusunda kullanıcılar fazla sıkıntı çekmeyecektir.

vivo V7+ telefonunun depolama hafızası 64 GB olarak piyasaya çıkıyor. Ancak microSD kart desteği ile telefonun depolama hafızası artırılabilecek mi bu konu hakkında her hangi bir bilgimiz yok. İşlemcisi genel olarak telefon markalarında kullanılan Snapdragon 450 modelidir. Yani işlemci konusunda vivo V7+ telefonu kullananlar için her hangi bir sıkıntı oluşturmayacaktır.

Cihazın ekran boyutu oldukça büyük resmi verilere göre telefon 5,99 inç ekran boyutunda piyasaya çıkacak. Telefonun bataryası ise 3.225 mah’dır. Yani batarya konusunda da sizlere bu telefon gayet iyi bir performans verecektir. Gelelim kamera çözünürlüğüne bu telefon tam bir selfie telefonu yani sizlerde ön kamera aracılığı ile sürekli fotoğraf çekiniyorsanız vivo v7+ telefon modeli tam size göre denilebilir. Cihazın arka kamerası 16 MP çözünürlüğünde ve ön kamerası ise 24 MP çözünürlüğündedir.

İşletim Sistemi: Android 7.1.2
İşlemci Snapdragon 450
RAM 4 GB
Hafıza 64 GB
Ekran 5,9 inç
Arka Kamera 24 MP
Ön Kamera 16 MP
Pil 3.225 mAh

Yorum yap