Vodafone Bedava İnternet (Kampanyalar) 2019

Konuya puan ver!

Vodafone bedava internet firma tarafından kimi zaman sunulmaktadır. Bazı özel günler yada kampanyalar sayesinde ücretsiz internete sahip olabiliyoruz. Bu işlemleri güncel olarak takip etmek ise bazen sıkıntı olabiliyor. Hangi kampanya ne kadar internet kazandırır bilmiyoruz. Bu konumuzda güncel olarak takip edebileceğiniz kampanyalar olacak ve nasıl uygulayacağınızı ve ne kazanacağınızı güncel olarak göreceksiniz. Örnek vermek gerekirse son zamanlarda gelen bir kampanya Self – Servis uygulamasını yüklediğimiz takdirde kazandığımız internetti. Bu konumuz sürekli güncel kalacaktır ve yeni kampanyalar sürekli bu konuya eklenecektir.

Vodafone Yanımda İle Bedava 500 MB İnternet

500 MB Hediye internet için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve haftalık kullanabileceğiniz 500 MB internet kazanın. Uygulamayı hemen indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

Uygulamayı indirdikten sonra girmiş olduğunuz uygulamanın menüsünde bedava internet paketinizi göreceksiniz. Menüye tıklayarak hediyenizi hemen kazanabilirsiniz.

vodafone 1GB Bedava internet

Vodafone 1GB Bedava İnternet Paketi 2016 (14 Şubata Özel)

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere yeni gelen bir diğer kampanyayı göstereceğiz. 14 Şubat sevgililer gününe özel bedava internet kampanyalarına bir yenisi eklendi. Eğer bir internet paketi alıyorsanız aynı internet paketini sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Aldığınız 1 GB internet paketini sevgilinize hediye etmek sizin elinizde. Yada arkadaş ile parayı kırışarak da bu paketi yapmanız mümkün.

Sevgililer Günü Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım ?

Faturasız aboneliğiniz var ise 22 TL karşılığında ABONE SUPER1GB yazıp 3636’ya gönderirseniz bu paketi alabilirsiniz. Faturasız Genç abonesi iseniz ABONE FZ1GB yazarak 3636’ya gönderebilirsiniz.

Faturalı aboneler için ise ABONE NET1000 yazarak 3636’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Diğer
Vodafone bedava internet paketleri
çok yakında…

Yorum yap