War Dragons APK İndir

Oyun Görselleri

War Dragons APK oyunu sizi saatlerce ekran başında tutacak olan ejder ordusu kontrolüyle görsel olarak inanılmaz başarılı, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bir ekip kurduktan sonra takım arkadaşlarınla stratejilk olarak çalışıp sahada rakipleri bozguna uğratmak adına vereceğin bir zeka savaşı olarak nitelendirebileceğin War Dragons, son zamanlarda Play Store’a yüklenen en popüler uygulamalardan birisidir.

War Dragons, her biri farklı saldırı stili ve özel güçlere sahip yüzlerce ejderhası sayesinde sürekli olarak değiştirilmeye muhtaç bir stratejiye muhtaç bırakır dolayısıyla monoton bir oyundan uzak durmanızın yanında gerçekten yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir oyun sergilemeniz de kolaylaşır.

Güçlerinizi diğer ejderha eğitmenleriyle birleştirip en güçlü orduyu kurmak için bir lonca kurabilir ya da zaten var olan bir loncaya katılabilirsin. Tam senkronize gerçek zamanlı çoklu oyuncu desteği bulunan War Dragons sayesinde takım arkadaşlarınla sürekli iletişim halinde olman gerekecek ve bunun için oluşturulmuş bir sohbet penceresi de var. Diğer yandan savaş öncesi koordine bir strateji geliştirmek için de size imkan veren War Dragons, rakip loncalar hakkında bilgi edinebilmenizi ve özel stratejiler geliştirebilmenizi de sağlamaktadır.

Düşmanınızın ateş gücüne karşı kalenizi korumak zorundasınız ve kısıtlı olan alanınıza en uygun düşecek savunma öğelerini yerleştirmeniz gerekiyor. Ballista, okçu kuleleri ve yıldırımı koyduğun yer savunman konusunda yapabileceğin en kritik hamlelerin olacak ve savaş gelip çattığında bunu düşünmek için çok fazla zamanın olmayacak.

Diğer yandan haftalık olarak düzenlenen etkinlikler sayesinde özel hediyelerin dağıtıldığı ejder yumurtalarını kazanabilir, hem kendini hem de loncanı dünyanın en güçlüsü yapabilirsin.

3D grafikler ve mobil cihazlar için tam uyumlu olan War Dragons, an itibariyle 100 binin üzerinde cihazda şuan oynanmakta, sen de hemen bu maceraya katıl ve en iyi ejder eğiticisi olduğunu herkese göster!

Eğer bizimle iletişime geçip oyun hakkında geri bildirimde bulunmak istersen bundan memnuniyet duyarız. Bizimle Facebook aracılığıyla, Twitter aracılığıyla veya uygulama içinden iletişime geçebilirsin!

War Dragons APK İndir

War Dragons APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden APK dosyasını bularak oyunun kurulumunu başlatabilirsiniz. Oyunun kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına oyunun ikonu gelecektir. Bu ikondan oyunu başlatabilir ve zevkle oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

Alto's Adventure APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap