Teknoloji ve Haber Sitesi

Watsons’tan Alacağınız Her Veet ile Koruncukların Eğitimine Destek Olun

Kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri ve kendi kararlarını verebilmeleri için onları destekleyen Veet Türkiye, bu kez de Koruncuk Vakfı ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Koruncukların üniversite hayallerine destek oluyor.

  • 17 Ekim 2022
  • Watsons’tan Alacağınız Her Veet ile Koruncukların Eğitimine Destek Olun için yorumlar kapalı
  • 46 kez görüntülendi.
Watsons’tan Alacağınız Her Veet ile Koruncukların Eğitimine Destek Olun

Kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri ve kendi kararlarını verebilmeleri için onları destekleyen Veet Türkiye, bu kez de Koruncuk Vakfı ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Koruncukların üniversite hayallerine destek oluyor. Kampanya çerçevesinde 10-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Watsons'tan satın alınan her Veet ürünü Koruncuk Vakfı’na bir bağışa dönüşüyor. Bağışlar, Koruncuk Vakfı tarafından desteklenen genç kızların üniversite hayallerine erişebilmesine katkı sağlayacak.

 

“Üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için genç kızları destekliyoruz”

Kampanyaya ilişkin konuşan Reckitt Sağlık İş Birimi Pazarlama Direktörü Neslihan Kama, şunları söyledi: “Veet olarak kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri, özellikle konu vücutları ve kişisel bakımları olduğunda utanmadan, kalıplara sıkışmadan kendi kararlarını verebilmeleri için onları desteklemeyi amaç edindik. Bu yolda ilk adımı 2019 yılında başlattığımız #AntiPrenses kampanyamızla atarak kadınlara biçilen “prenses” rolüne karşı “anti-prenses” tavrını benimsedik. Toplumun dayattığı kalıpları reddederek, kadınların “kendileri nasıl olmak istiyorlarsa” öyle güzel olduklarını söyledik. Sonrasında da kadınları cesaretlendiren kampanyalar ve toplumsal önyargılara karşı duran tavrımızla yolumuza devam ettik. Şimdi ise bunu bir adım öteye götürerek, iş ortaklarımızdan Watsons ve Koruncuk Vakfı ile birlikte genç kızların eğitim hayatlarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ne yazık ki, kızların eğitimi noktasında halen almamız gereken çok yol var. Biz de üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için genç kızları destekliyoruz. İş birliğimiz sadece bağış ile sınırlı değil. Genç kızlarımıza uzmanlar aracılığıyla özgüven eğitimleri de verecek, geleceğin güçlü kadınlarına dönüşmeleri için her zaman yanlarında olacağız.” 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı