WhatsApp APK İndir v2.12.312 – Son Sürüm

WhatsApp son sürümü olan APK dosyasını sitemizden indirebilirsiniz.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (Konuya puan ver)
Loading...

WhatsApp uygulaması dün gece bir güncelleme aldı ve bu diğer güncellemelerden farklı olarak yeni özellikler getirdi. Standart diğer güncellemeler ile birlikte WhatsApp’ta genel olarak hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri görülürken bu güncelleme ile farklılıklar vardı. Kullanıcılar iOS cihazlarında da popüler olan 3D Touch özelliğini bu güncelleme ile birlikte kullanabilecek.


Bunun haricinde WhatsApp uygulamasının diğer büyük güncelleme ile birlikte gelen özellikleri arasında yeni çıkan emojiler bulunuyordu. Şikayet konusu olan veri kullanımı ise WhatsApp ayarlar kısmından artık çok daha kolay bir şekilde kısıtlanıp azaltılabiliyor. Bunun haricinde yeni gelen bildirim ayarları sayesinde belirli bir sohbeti sessize alabiliyorsunuz.

3D Touch özelliğinden sizlere kısaca bahsedecek olursak arayüz açısından kullanım kolaylığı sağladığını söylememiz mümkün. Bu özellik sayesinde iki farklı kullanım olan “peek” ve “pop” işlemleri gerçekleşiyor. Birincisi sayesinde tıkladığınız simgenin ön izlemesini görürken diğerinde ise bizzat ulaşmak istediğiniz bağlantıya ulaşıyorsunuz.

APK İndir

APK dosyası Google tarafından onaylanmış olan bir APK dosyası olduğu için herhangi bir şekilde zararlı dosya içermez. Bundan dolayı WhatsApp APK dosyasını çekinmeden Android Cihazınıza indirerek telefonunuzda kullanabilirsiniz. Yada dilerseniz uygulamayı Google Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

Google PlayAPK İndir


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

1 Yorum