WhatsApp’da Profilime Kimler Bakmış, Kim Girmiş 2017?


WhatsApp’da profilime kimler bakmış ve profil fotoğrafımı kimler görmüş diye merak ediyorsanız bir çözüm var. Diğer farklı sitelerde böyle bir uygulama yok dense de aslında bir uygulama var arkadaşlar. Bu uygulama sayesinde aslında WhatsApp’da yapamadığımız bir çok şeyi bu uygulama da yapabiliyoruz. Uygulama WhatsApp’tan biraz daha fazlası diyebiliriz yani. Programın ismine gelecek olursak WhatsApp+ uygulaması sayesinde profilimize bakan olduğu zaman uygulamanın bize uyarı vermesini sağlayabiliyoruz. Bu uygulamada ki yalnızca bir artı özellik. Kullandığınızda fark edeceksiniz ki daha bir çok farklı özelliği bulunuyor. Dilerseniz WhatsApp başkasının mesajlarını okuma konusuna da göz atabilirsiniz.

WhatsApp’da Profilime Kim Baktı ?

whatsapp profil resmine kim bakti

1- Öncelikle WhatsApp uygulamamızdan Ayarlara girip sohbetimizi yedekliyoruz.

2- WhatsApp uygulamasını siliyoruz.

3- Ardından buradaki linkten WhatsApp Plus uygulamasını indiriyoruz.

4- Telefonumuza gerekli işlemleri yaparak kuruyoruz. Telefon vs. istiyor.

5- Ardından konuşmaların yedeğini alıyoruz.

6- Ayarlar – Main/Chats Screen – Contact Online Toast – Show Contact Online Test kutucuğunu işaretliyoruz.

7- Play Tone Also seçeneğine girerek herhangi bir ses seçiyoruz ve işlem bu kadar arkadaşlar.

Bu yaptıklarınız sayesinde WhatsApp’da sizin profilinize kimler girmiş ve kimler bakmış çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

20 Yorum Yapıldı

  • sen becerememişsin. KArşıdakinin profile bakan herkesi görebiliyorsun isterse kayıtlı olmasın.

 • Uygulamayı inceledim bence kesinlikle art niyetle hazirlanmis uygulama yuklendiginde sizden habersiz ve izinsiz sms alip gondermeye otomatik olarak izin veriyorsunuz.. Benzeri sakat izinlerde var.. İşleve gelince cacık.. Çevrimiçi olanları gosterip log kaydi tutuyor bunu log kaydi tutmadan zaten normal whatsappta yapiyor..

  • Arkadaşım art niyeti bilemiyorum ama işlevde olay sadece seninfarkettiğin kadarı değil, senin ile contact kuran herkes* anlık bildirim olarak geliyor tabi eğer ayarlar doğru ayarlanır ise.
   Whatsapa baktıklarını anlamak için açıklama:
   Bildirimler sadece çevrimiçi iken gelir telefon whatsappa bağlı olmasa bile pc de web whatsapp açıksa gelir. “Kişinin rehberde kayıtlı ismi yada numara” çevirimiçi olarak yazar.
   **:Eğer en son sen bir kişinin whatsabına girmişsen (mesaj geçmişi yada direk profil) o kişi -ilk- çevrimiçi olduğunda senin profile girmemişse bile sana bildirim gelir. Doğal olarak birisi ile mesajlaşırken sürekli her çevrimiçi olduğunda bildirim gelir sizin mesajınızı gördüğü anlamına gelmez. o kişi çevrimiçi olduktan ve sana bildirim geldikten sonra sen onun profiline girmezsen ve tekrar bildirim gelirse bu sefersenin profilde demektir.

 • Indiremiyorum neden bu uygulama belli bir t elefonlardami yapılıyor yoksa benimki samsung J 5 olmuyor mu bu telefonda

 • dostum bu kim online olmuş kim ofline onları gösteriyor, profiline bakanları log kısmında göre bilirsiniz

 • arkadaşım peki diyelim beni engellemiş biride profilime baksa anlaşılırmı yada engeli kaldırıp baksa sonra bidaha engellese yinede bildirim gelirmi

 • Verdiğiniz bu linkte direk başka sayfalara yönlendiriyor. Cepte teb yada n11 falan buna benzer şeyler indirmeye zorluyor her yerden denedim inmiyor yadım edin

 • Beyler size şu kadarini soyleyim watsapda ijen cevrim ici olanlar yani siz watsapda aktif iken o an watsaba girenler size bildirim gelir profilinize kimlerin baktigini gormek istiyosaniz onada gm settingde open log var ona tikliyosunuz atiyorum rehberinizde asli doye biri vakti profilinize asli yazar yaninda cevrim içi yazar mesela rehberinizde olamayan birinin telefonu a kendinizi kaydedip kendi watsap proline bakin o rehverinizde kayitli olmayan cihazdan numara sizde ekli olmadigi icin ornek 0541 344 ** ** faln da numara yazar yaninda cevrim ici yazar sadece open logda yaninda cevrim icn yazanlar profilinize bakmistir gerisi watsaba giris cikis saatlerimi gosteriyo