WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım ?

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (Konuya puan ver)
Loading...

Herkesin bildiği üzere akıllı telefon kullanıcıların vazgeçemediği programlardan biride Whatsapp adlı iletişim programıdır.  Bu program mesajlaşmaya yaradığı gibi sesli görüşmelerinde yapıldığı eşsiz bir programdır. Bunun yanı sıra bu program sayesinde listenizde bulunan kişilerle resim ve dosya alışverişinde bulunmak mümkündür.


Bu programda ayrıca istenmeyen kişilerden gelebilecek olan mesajların engellenmesine yarayan ayarlar mevcuttur.  Bu yüzden bu program üzerinden bazen engellediğimiz kişiler olabileceği gibi engellenmişte olabiliriz. Whatsapp’ta engellenmek, oldukça can sıkıcı bir durum olduğu aşikârdır. Ancak bazı kullanıcılar ne yazık ki engellendiğini farkında olmadan Whatsapp kişilerini listede tutabilmektedir.

Sizi engelleyen kişileri listenizden silip, engelleyebilmek için engellendiğinizden emin olmak oldukça akıllıca bir yaklaşımdır. Whatsapp’ta engellendiğimi nasıl anlarım, diyen kullanıcılar için kısaca engellenme hakkında bilgi verelim. Engellenmiş bir kişi, engelleyen Whatsaap kullanıcısının son görülme tarih ve saatini göremez. Bunun dışında o kişiye ait durum mesajları hiçbir değişiklik göstermeksizin aynı kalır.Elbette ki kişinin resmini görmeniz olanaksızdır.Buna ek olarak gönderdiğiniz mesajlarda gönderildi olarak algılansa bile karşı tarafa iletilmesi imkânsızdır.


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.