#YalınŞarkıları ile en iyi videoyu çek, konsere katıl!

TikTok, ünlü şarkıcı ve söz yazarı Yalın’ın katılımıyla bir kampanya başlattı.

  • 03 Eylül 2021
  • #YalınŞarkıları ile en iyi videoyu çek, konsere katıl! için yorumlar kapalı
  • 609 kez görüntülendi.
#YalınŞarkıları ile en iyi videoyu çek, konsere katıl!

TikTok, ünlü şarkıcı ve söz yazarı Yalın’ın katılımıyla bir kampanya başlattı.#Yalınşarkıları etiketiyle çekilen videolardan Yalın’ın en beğendiği içeriğin sahibi, 10 Eylül’deki konsere katılacak ve Yalın'la bir TikTok videosu çekecek.

 

Kullanıcılarına yeteneklerini sergilemeleri için her zaman pozitif bir ortam sunan TikTok, müzik temalı kampanyalarına devam ediyor. Ünlü sanatçı ve söz yazarı Yalın’ın katılımıyla #YalınŞarkıları kampanyasını başlatan platform, kullanıcılarını keyifli videolar paylaşmaya davet ediyor.

1-7 Eylül tarihleri arasında sürecek olan kampanyaya kullanıcılar yoğun ilgi gösteriyor. #Yalınşarkıları etiketiyle paylaşılan videolar, şimdiden 60 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Unutulmaz Yalın şarkılarıyla eğlenceli ve nostaljik dakikalar

TikTok’un özel bir parçası olan müzik, TikTok topluluğunun en büyük ilham kaynağı olarak göze çarpıyor. Platform, kullanıcılarını #Yalınşarkıları kampanyasıyla birlikte birbirinden eğlenceli videolar paylaşmaya teşvik ediyor. Yalın’ın en bilinen 5 şarkısından oluşan ‘Ne kadar Yalın hayranısın?’ testine katılan kullanıcılar, hayranlıklarını gösterebiliyor ve TikTok’un içinde yer alan müzik sayfasındaki ‘Yalın Şarkıları’ parçalarıyla yaratıcı videolar çekip paylaşıyor. Kullanıcılar, Yalın’ın unutulmaz şarkılarıyla nostaljik videolar oluşturarak eski anılara yolculuk da yapıyor.

En iyi videonun sahibi Yalın konserine davetli!

#Yalınşarkıları etiketiyle üç farklı temayla düzenlenen kampanyada, Yalın’ın en beğendiği videonun sahibi 10 Eylül’deki Yalın konserine davetli olacak ve Yalın’la buluşarak birlikte TikTok videosu paylaşacak. Yalın’ın resmi TikTok hesabından duyurduğu bu gelişme kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdı. Bu zamana kadar müzik temalı birçok kampanya düzenleyen TikTok, kullanıcılarını platform üzerinden ünlü isimlerle buluşturarak onlara heyecan verici deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı